horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Wagi

Najbliższy czas w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze przemyśleć. Nadchodzący tydzień będzie dla Panny wielce pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. W weekend spróbuj rozsądnie rozdzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych spotkań.

Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe zakupy. Samotne osoby spod znaku Panny w zbliżającym się okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na dobre i na złe. Masz teraz szansę uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, lecz również układy z bliskimi.

Przyszły tydzień dla Panny to zaczątek niepowtarzalnego okresu, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości lub doświadczeń. Masz małą nadzieję znaleźć istotny, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twoja praca. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na mandarynki, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ mocy.

Pannie nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Merkury w zestawieniu wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Pannie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Najbliższy czas w firmie Barana, okaże się porą podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze rozpatrzeć.Tydzień okaże się dla Barana bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Byk W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Saturn, który systematycznie przynosi powodzenie Bykowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak łaskawy, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Choćby ostatnio trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Rak ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na długą przechadzkę nad wodę. W zbliżającym się okresie postaraj się dużo więcej czasu przesiadywać w pracy. W myślach Lwa narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Panna Przekonasz się, że przez wsparcie najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 16. ... więcej i więcej »

Waga W zbliżającym się okresie postaraj się większość czasu przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Wagi narodzą się nowe idee zarobkowe. Dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Waga przekona się, że z pomocą przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Skorpion Single spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Strzelec Znaki na niebie pokazują, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie dobrego imienia. W czwartek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Koziorożec Tydzień sprzyja zakupom i małym zmianom planów. Nadejdzie wkrótce okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Ponieważ sami się gubimy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Zaprzestań rozgrzebywać dawne zdarzenia, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, i podtrzymuj znajomości, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Ryby W sobotę wieczorem Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten czas. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 1. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz dużą nadzieję odszukać istotny, brakujący kawałek do skomplikowanej układanki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Choćby niedawno trapiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki pomocy znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. Nadejdzie wkrótce czas, żeby zacząć aktywnie pokazywać własne emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zwróć uwagę by pić nieco więcej wina, wbrew przekonaniom płyny od czasu do czasu oddziaływują efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. Spodziewaj się miłej niespodzianki od gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Konstelacja Panny krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Uranem co wpłynie na życie intymne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dzięki odpowiedniemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Pannie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Panna doświadczy, że z pomocą znajomych nie ma spraw niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę z czasem ukończyć swojecele. Gwiazdozbiór Panny ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. Poczujesz, że dzięki wsparciu rodziców nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Najbliższy tydzień w pracy Panny, stanie się okresem podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy tydzień stanie się dla Panny wysoce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. W nadchodzącym tygodniu staraj się większość godzin przebywać z dzieckiem. W umyśle Panny narodzą się nowe koncepcje finansowe. ...
więcej i więcej »

stopka