horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Wagi

Wkrótce przydarzy Ci się duchowa podróż, na której dowiesz się, iż Twoja ocena osób jest niepoprawna. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zdecydować się na uczucia. W najbliższym czasie narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyzwania.

Pannie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 44. Uczysz się tak długo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć.

Gwiazdozbiór Panny krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Uranem co wpłynie na życie przyjaciół. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru.

Dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, da Pannie wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Panna przekona się, iż z pomocą przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę na czas ukończyć wszystkie cele. W poniedziałek wieczorem Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany o tej porze. Panna ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę szczególnie zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem na zmiany. Dlatego, że sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie jedynie swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt nadal będzie w niekorzystnym układzie z Neptunem co wpłynie na sprawy zawodowe. Spodziewaj się ciekawej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Rak Uczuciowo ten tydzień będzie okresem dużych szans. Wkrótce przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy czas okaże się dla Lwa wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie piątek. ... więcej i więcej »

Panna Mars, który przeważnie przynosi szczęście Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie spore niepowodzenie. Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej udaj się na aktywną przechadzkę w teren. ... więcej i więcej »

Waga Możesz spodziewać się niemiłej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Jeśli myślisz o stałym związku, to teraz jest to wspaniały etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. W bieżącym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Strzelec O ile fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to genialny etap na tego typu działania. Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Neptun i Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Koziorożec Możesz spodziewać się trudnej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. Koziorożec ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym czasie pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe znajomości. Nie siedź zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego idź na aktywną wędrówkę w góry. ... więcej i więcej »

Ryby Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że wykonanie planów okaże się bardzo opóźnione. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie wola spotkania i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Staranność i sumienność osób spod znaku Panny zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno oczekiwanych zmian. Znaki na niebie oznajmiają, że Pannie w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu pieniędzy. Nie spędzaj czasu do późna przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na długą wędrówkę do parku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Samotne osoby spod znaku Panny w zbliżającym się okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. Tydzień sprzyja zakupom i niespodziewanym modyfikacjom planów. Złym znakiem może okazać się odblask światła w mieszkaniu starego człowieka. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Za parę dni przydarzy Ci się duchowa wyprawa, dzięki której dowiesz się, że Twoja ocena przyjaciół jest fałszywa. Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od znajomych szacunku. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na wypoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przygotuj się szybko na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną do kina. Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od znajomych pomocy. Jowisz, który często dostarcza powodzenie Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

stopka