horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Single spod znaku Panny w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odnalezienie drugiej połówki na całe życie. Nadejdzie wkrótce okres, żeby rozpocząć inaczej wyrażać swoje myśli. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Nawet jeśli ostatnio trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz spodziewać się poprawy. Spodziewaj się przyjemnej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Saturn, który systematycznie przynosi powodzenie Pannie, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak dobry, bądź gotowy wielkie niepowodzenie.

Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Pannie raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na samopoczucie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zapewnić Ci wzrost energii.

Jeśli fantazjujesz o stałym związku, aktualnie jest na to genialny moment na takowe wyzwania. Pannie nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na przeżyciach związanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Materialnie najbliższe dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Byk Zanotuj sobie by do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. Znaki na niebie oznajmiają, że Bykowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ważna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć tej więzi odmów jej. Niedobrym omenem będzie element biżuterii w ręku przyjaciela. ... więcej i więcej »

Rak Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień będzie nieznacznie opóźnione. Astrologiczne obliczenia mówią, że Rakowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Panna Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor żółty, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najbliższy tydzień w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień będzie dla Panny bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień w pracy Wagi, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień stanie się dla Wagi wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Niedługo przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Skorpion Dzięki pozytywnemu układowi Marsa zbliżający się tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Poczujesz, że przez wsparcie kolegów nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zapamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor niebieski, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą dać Ci dużo mocy. Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Ryby W środę w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym dniu. Już niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem mają szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Uczysz się tak szybko, że znajomi nie mogą za Tobą nadążyć. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Oczekuje na Pannę głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Spodziewaj się ciekawej zmiany ze strony bliskiego z zagranicy. Przyszedł dzień, żeby zacząć spokojniej pokazywać własne przekonania. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Neptun oraz Pluton zapowiada zwiększone szansę na sukces. Przygotuj się szybko na wypoczynek, może znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną na koncert. Nie oczekuj zawodowej przygody ze strony gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Niedługo będzie miała miejsce umysłowa podróż, na której pojmiesz, iż Twoja ocena osób będzie niepoprawna. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Bądź uważny bo dużo spraw związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Pannie przeciętnie będzie dopisywało szczęście w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

stopka