horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Pamiętaj by do piątku zakończyć wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Poczujesz, że przez wsparcie kolegów nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia.

nadchodzącym tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz jak szybko awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje podróży. Na weekend naucz się rozsądnie rozdzielić swój czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. Masz dużą nadzieję odnaleźć istotny, brakujący element do skomplikowanej mandali którą stanowi twoja rodzina.

Nie siedź do późna przed laptopem, zamiast tego idź na krótką wędrówkę do lasu. Piątek to odpowiedni okres do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Wspólne działanie na siebie planety Mars i Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces.

Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące zadania które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Zwróć uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Masz jedyną perspektywę podreperować nie tylko swoje wnętrze, ale także relacje z rodziną.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. W nadchodzącym czasie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Byk Masz dużą szansę odszukać ważny, pasujący element do delikatnej mandali którą jest twoja rodzina. Finansowo ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt pojawią się nowe koncepcje finansowe. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Rak poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Materialnie najbliższe dni będą okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i ostrożnym modyfikacjom celów. W przyszłym czasie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdozbiór Panny nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co wpłynie na życie przyjaciół. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga Zmiana położenia Merkurego w znaku Wagi która niedługo się wydarzy już niedługo da się odczuć pozytywnym wpływem. Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę emocje. ... więcej i więcej »

Skorpion Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. Choćby ostatnio dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Strzelca narodzą się nowe idee zarobkowe. Pij inne ilości alkoholu, pamiętaj że, płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Koziorożca zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem dawno spodziewanych roszad. Niedobrym omenem będzie drobna moneta na stole u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Wodnik W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Masz jedyną możliwość podreperować nie jedynie swoje nastawienie, lecz także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiany będą przebiegać w powolnym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. Dlatego, że sami się nie cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Niebawem odbędzie się umysłowa podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja krytyka przyjaciół jest fałszywa. Masz małą nadzieję znaleźć pewien, brakujący element do ciekawej układanki którą jest twój własny świat. W najbliższym czasie pojawi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor czerwony, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Zanotuj sobie aby do czwartku zakończyć wszelkie ważne sprawy. Los prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Tobie troski, które doznałeś w poprzednich dniach . W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie trudnych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na podróże. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeśli fantazjujesz o nowej pracy, aktualnie jest to świetny okres na takowe wyzwania. Wenus nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Pannie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O ile fantazjujesz o kupnie domu, to teraz jest to idealny moment na wiążące działania. Masz jedyną perspektywę podreperować nie jedynie swoje samopoczucie, ale również relacje z rodziną. Materialnie najbliższe dni będą okresem straconym. ...
więcej i więcej »

stopka