horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Już wkrótce odbędzie się ważna podróż, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja ocena osób jest słuszna. Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Panny zostaną na końcu tygodnia docenione, co będzie przyczyną od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu.

Gwiazdozbiór Panny ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. Już niedługo wykiełkuje w Tobie wola przemian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas na nowe znajomości. Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 17.

Spodziewaj się trudnej przygody ze strony znajomego z zagranicy. Wydarzenia będą dziać się w szybkim tempie, jakby od lat do tego się przymierzały. Panna ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek szczególnie zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały.

W bieżącym czasie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych zamierzeń, dużo lepiej przeznaczyć wolny czas na odpoczynek. Wenus, który przeważnie przynosi dobrą passę Pannie, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak dobry, czeka Cię wielkie rozgoryczenie. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny bo dużo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staraj się pić więcej wina, wbrew przekonaniom napoje od czasu do czasu działają w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak nietypowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Saturn w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na pomarańcze, te owoce mogą dostarczyć ci dużo energii. Zakończ przywoływać przeszłość, a zauważ to co teraz, i podtrzymuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Rak przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Wolne kobiety spod znaku Raka w najbliższym czasie będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość godzin spędzać na ćwiczeniach. W myślach Lwa narodzą się nowe idee finansowe. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 57. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. Nie oczekuj ciekawej niespodzianki od gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Wadze wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna zapowiadanych zmian. Poczujesz, iż dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Strzelec Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ wiele problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. We wtorek w południe układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Przekonasz się, że przez wsparcie koleżanek nie mają spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W poniedziałek po południu dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje działania na ten czas. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, w sobotę okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wzajemne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Choćby ostatnio gnębiły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Wydarzenia będą działy się w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przychodzi dzień, by zacząć pokazywać własne przekonania. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Plany będą działy się w łagodnym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. W środę w południe szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten dzień. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. W nadchodzącym okresie postaraj się więcej godzin spędzać w pracy. W umyśle Panny narodzą się świeże pomysły finansowe. Saturn w kompozycji wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. ...
więcej i więcej »

stopka