horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Spodziewaj się przyjemnej wizyty znajomego z zagranicy. Egzaltacja Saturna w znaku Panny która niedługo się wydarzy już za kilka dni da się odczuć mocnym działaniem. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie plany, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy.

Dopilnuj by pić inne ilości soków, to zadziwiające, ale płyny czasami oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. Przyszedł dzień, by rozpocząć głośno uzewnętrzniać swoje przekonania. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Księżyc ustawi się w takim układzie w stosunku do Wenus że wykonanie postanowień okaże się opóźnione.

Masz obecnie sposobność podreperować nie tylko własne wnętrze, ale także kontakty z bliskimi. Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się źródłem od dawna spodziewanych zmian. Osoby nie będące w związku spod znaku Panny w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na całe życie.

W weekend spróbuj uczciwie podzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń. Spróbuj tego tygodnia skupić się na przeżyciach związanych ze swoją pracą. Bądź uważny gdyż sporo problemów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. O Pannie, być może o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Najbliższy czas w firmie Barana, okaże się porą podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze rozpatrzeć.Tydzień okaże się dla Barana bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Byk W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Saturn, który systematycznie przynosi powodzenie Bykowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak łaskawy, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Choćby ostatnio trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Rak ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na długą przechadzkę nad wodę. W zbliżającym się okresie postaraj się dużo więcej czasu przesiadywać w pracy. W myślach Lwa narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Panna Przekonasz się, że przez wsparcie najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 16. ... więcej i więcej »

Waga W zbliżającym się okresie postaraj się większość czasu przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Wagi narodzą się nowe idee zarobkowe. Dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Waga przekona się, że z pomocą przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Skorpion Single spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Strzelec Znaki na niebie pokazują, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie dobrego imienia. W czwartek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Koziorożec Tydzień sprzyja zakupom i małym zmianom planów. Nadejdzie wkrótce okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Ponieważ sami się gubimy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Zaprzestań rozgrzebywać dawne zdarzenia, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, i podtrzymuj znajomości, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Ryby W sobotę wieczorem Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten czas. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 1. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Skończ roztrząsać dawne zdarzenia, a zwróć uwagę na to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą się przydać. Jeżeli fantazjujesz o nowej pracy, to teraz jest na to idealny etap na wiążące działania. W najbliższym czasie pojawi się w Twoim umyśle wola zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe znajomości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie spędzaj czasu całymi dniami przed laptopem, lepiej wybierz się na krótką wycieczkę nad wodę. W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przebywać w pracy. W umyśle Panny narodzą się nowe pomysły finansowe. Oczekuje na Pannę teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby chociaż cześć ogarnąć powinno się oddalić emocje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W najbliższym czasie narodzi się w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię przygody. Nie zapomnij! W te dni będzie ci sprzyjał kolor niebieski, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W bieżącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej zagospodarować swój wolny okres na odpoczynek. Pannie nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Zmiany będą przebiegać w spodziewanym czasie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

stopka