horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Zaprzestań rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. Wzajemne oddziaływanie na Pannę planety Mars i Merkury zapowiada zwiększone szansę na sukces.

Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych możesz spodziewać się poprawy. Pluton nie pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. Wenus, który zazwyczaj przynosi dobrą passę Pannie, w nadchodzącym czasie nie będzie tak hojny, bądź gotowy duże niepowodzenie.

Za parę dni odbędzie się długa wyprawa, na której pojmiesz, iż Twoja ocena ludzi będzie fałszywa. Samotne osoby spod znaku Panny w najbliższym tygodniu będą miały sposobność na odszukanie partnera na zawsze. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na koncert.

Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby chociaż cześć ogarnąć powinno się oddalić emocje. Sobota to właściwy okres do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Poczujesz, że dzięki wsparciu najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem na zmiany. Dlatego, że sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie jedynie swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt nadal będzie w niekorzystnym układzie z Neptunem co wpłynie na sprawy zawodowe. Spodziewaj się ciekawej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Rak Uczuciowo ten tydzień będzie okresem dużych szans. Wkrótce przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy czas okaże się dla Lwa wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie piątek. ... więcej i więcej »

Panna Mars, który przeważnie przynosi szczęście Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie spore niepowodzenie. Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej udaj się na aktywną przechadzkę w teren. ... więcej i więcej »

Waga Możesz spodziewać się niemiłej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Jeśli myślisz o stałym związku, to teraz jest to wspaniały etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. W bieżącym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Strzelec O ile fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to genialny etap na tego typu działania. Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Neptun i Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Koziorożec Możesz spodziewać się trudnej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. Koziorożec ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym czasie pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe znajomości. Nie siedź zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego idź na aktywną wędrówkę w góry. ... więcej i więcej »

Ryby Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że wykonanie planów okaże się bardzo opóźnione. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie wola spotkania i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeżeli myślisz o własnej firmie, to jest na to znakomity czas na wiążące postanowienia. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na morele, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 9 0. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przychodzi okres, by rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać swoje emocje. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Przygotuj się starannie na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Panny zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może być źródłem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych powinieneś liczyć na poprawę. Na weekend postaraj się uczciwie dzielić swój czas między uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. Nadchodzący tydzień dla Panny to początek niepowtarzalnego etapu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z mądrości i doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeżeli sami się szanujemy nie spodziewajmy się od innych szacunku. Zakończ wspominać przeszłość, a dojrzyj teraźniejszość, oraz pielęgnuj układy, ponieważ niebawem mogą się przydać. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, da Pannie dużo niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Panna doświadczy, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę z czasem ukończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

stopka