horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Układy konstelacji oznajmiają, że Pannie w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dawnych znajomych. Jowisz, który systematycznie dostarcza powodzenie Pannie, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, bądź gotowy spore niepowodzenie. W wtorek nieznajomy zepsuje Ci plany, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku.

Poczujesz, iż przez wsparcie koleżanek nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania. Panna ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Pij rozsądne ilości kawy, pamiętaj że, napoje czasami działają w znacznym stopniu na Twój organizm.

nadchodzącym tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W sobotę prawdopodobne są interesujące oferty wyjazdu. O ile myślisz o stałym związku, to właśnie jest to znakomity etap na takowe postanowienia. Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu i małym zmianom zamiarów.

Dla Panny najbliższy tydzień będzie okresem nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Choćby niedawno trapiły Ciebie różne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia . Już niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Materialnie najbliższe dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Byk Zanotuj sobie by do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. Znaki na niebie oznajmiają, że Bykowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ważna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć tej więzi odmów jej. Niedobrym omenem będzie element biżuterii w ręku przyjaciela. ... więcej i więcej »

Rak Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień będzie nieznacznie opóźnione. Astrologiczne obliczenia mówią, że Rakowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Panna Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor żółty, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najbliższy tydzień w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień będzie dla Panny bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień w pracy Wagi, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień stanie się dla Wagi wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Niedługo przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Skorpion Dzięki pozytywnemu układowi Marsa zbliżający się tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Poczujesz, że przez wsparcie kolegów nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zapamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor niebieski, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą dać Ci dużo mocy. Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Ryby W środę w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym dniu. Już niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem mają szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wzajemne wpływanie na siebie planety Jowisz oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Konstelacja Panny chwilowo będzie w ciekawym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy zawodowe. Panna ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w poniedziałek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Niebawem czeka Cię ważna podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia niektórych osób jest projekcją. Najbliższy tydzień w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy tydzień okaże się dla Panny wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. Nawet jeśli ostatnimi czasy gnębiły Cię przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Na weekend naucz się rozsądnie dzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń. Najbliższy tydzień w pracy Panny, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór dobrze. Nadchodzący tydzień okaże się dla Panny wysoce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Pannie umiarkowanie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz właśnie sposobność uzdrowić nie jedynie swoje wnętrze, ale też więzi z przyjaciółmi. Dla Panny najbliższy tydzień to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Skończ rozgrzebywać minione czasy, a doceń przyszłość, i pielęgnuj koneksje, bo już za parę dni mogą być pomocne. ...
więcej i więcej »

stopka