horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 54. Nadchodzący tydzień dla Panny to zaczątek unikalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz informacji. Zakończ roztrząsać minione czasy, a dostrzeż to co teraz, i dbaj o przyjaźnie, bo wkrótce mogą być przydatne.

Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. W nadchodzącym tygodniu naucz się sprawiedliwie podzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. W wtorek nieznajomy zepsuje Tobie plany, ale do soboty, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do normy.

Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor czerwony, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Wenus, który przeważnie przynosi dobrą passę Pannie, w najbliższym okresie nie będzie tak dobry, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie. Panna ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych.

zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz niedługo awansować. W sobotę sposobne są interesujące oferty podróży. Wiele znaczącym omenem będzie odblask światła w kieszeni znajomego. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące drobiazgi które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. W nadchodzącym czasie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Byk Masz dużą szansę odszukać ważny, pasujący element do delikatnej mandali którą jest twoja rodzina. Finansowo ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt pojawią się nowe koncepcje finansowe. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Rak poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Materialnie najbliższe dni będą okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i ostrożnym modyfikacjom celów. W przyszłym czasie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdozbiór Panny nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co wpłynie na życie przyjaciół. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga Zmiana położenia Merkurego w znaku Wagi która niedługo się wydarzy już niedługo da się odczuć pozytywnym wpływem. Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę emocje. ... więcej i więcej »

Skorpion Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. Choćby ostatnio dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Strzelca narodzą się nowe idee zarobkowe. Pij inne ilości alkoholu, pamiętaj że, płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Koziorożca zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem dawno spodziewanych roszad. Niedobrym omenem będzie drobna moneta na stole u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Wodnik W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Masz jedyną możliwość podreperować nie jedynie swoje nastawienie, lecz także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiany będą przebiegać w powolnym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. Dlatego, że sami się nie cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W zbliżającym się tygodniu staraj się dużo więcej godzin przebywać z dzieckiem. W umyśle Panny pojawią się świeże koncepcje finansowe. Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Układy konstelacji mówią, że Pannie teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najbliższy tydzień w pracy Panny, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdorazowy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień stanie się dla Panny wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. Pozytywnym znakiem może okazać się zagubiony przedmiot w mieszkaniu umundurowanego człowieka. Saturn, który często przynosi powodzenie Pannie, w najbliższym okresie nie będzie tak dobry, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące sprawy które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Najbliższy czas w firmie Panny, okaże się czasem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie.Tydzień okaże się dla Panny bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. Dla Panny nadchodzący czas to okres nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz pewną nadzieję odszukać pojedynczy, brakujący element do pięknej mandali którą jest twoja praca. Przyszły tydzień dla Panny to start unikalnego etapu, powinno się zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej wiedzy lub informacji. Wkrótce pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ...
więcej i więcej »

stopka