horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Panna ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny ponieważ wiele spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Układy konstelacji pokazują, że Pannie teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu ukochanego.

Nie przesiaduj zbyt długo przed ekranem komputera, lepiej udaj się na szybką wędrówkę w teren. Nadchodzi dzień, żeby rozpocząć pokazywać własne uczucia. Bliscy widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. W przyszłym tygodniu odbędzie się ważna wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja opinia niektórych osób jest słuszna.

Jowisz, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na wielkie niepowodzenie. Jowisz w kompozycji z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia.

Uczysz się tak szybko, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. Pozytywnym sygnałem może być szklany przedmiot w samochodzie starego człowieka.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staraj się pić więcej wina, wbrew przekonaniom napoje od czasu do czasu działają w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak nietypowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Saturn w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na pomarańcze, te owoce mogą dostarczyć ci dużo energii. Zakończ przywoływać przeszłość, a zauważ to co teraz, i podtrzymuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Rak przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Wolne kobiety spod znaku Raka w najbliższym czasie będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość godzin spędzać na ćwiczeniach. W myślach Lwa narodzą się nowe idee finansowe. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 57. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. Nie oczekuj ciekawej niespodzianki od gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Wadze wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna zapowiadanych zmian. Poczujesz, iż dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Strzelec Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ wiele problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. We wtorek w południe układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Przekonasz się, że przez wsparcie koleżanek nie mają spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Tydzień w firmie Panny, okaże się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdorazowy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Panny bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Jowisza zdoła rozwiązać wszystkie formalności. okresie, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje spotkania. Pamiętaj! W weekend będzie ci sprzyjał kolor czerwony, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz nikłą nadzieję odszukać jeden, poszukiwany element do ciekawej układanki którą jest twoja praca. Merkury w kombinacji z Plutonem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. W wtorek nieznajomy zepsuje Tobie , ale do piątku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz teraz sposobność podreperować nie jedynie swoje wnętrze, ale także kontakty z przyjaciółmi. Już niedługo zaistnieje w twojej głowie wizja spotkania i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas na oczekujące Cię przygody. Spodziewaj się trudnej przygody ze strony członka rodziny z zagranicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spotęgowane wpływanie na siebie planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone szansę na porażkę. Jowisz w układzie z Plutonem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Staranność i pedantyzm osób spod znaku Panny zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną z dawna spodziewanych zmian. ...
więcej i więcej »

stopka