horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. Saturn w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. W zbliżającym się okresie postaraj się dużą ilość godzin przesiadywać w domu. W umyśle Panny pojawią się świeże pomysły zarobkowe.

Panna ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Dla Panny najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Dobrym omenem okaże się roślina na zdjęciu u umundurowanego człowieka.

Nadchodzący czas w pracy Panny, okaże się porą podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień będzie dla Panny bardzo aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Dlatego, że sami się nie cenimy spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. Oczekuje na Pannę głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby Wszystko pojąć należy zaangażować uczucia.

Tydzień nie sprzyja zakupom i niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. zbliżającym się czasie okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W sobotę sposobne są interesujące propozycje wyjazdu. Poczujesz, iż dzięki pomocy koleżanek nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Najbliższy czas w firmie Barana, okaże się porą podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze rozpatrzeć.Tydzień okaże się dla Barana bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Byk W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Saturn, który systematycznie przynosi powodzenie Bykowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak łaskawy, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Choćby ostatnio trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Rak ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na długą przechadzkę nad wodę. W zbliżającym się okresie postaraj się dużo więcej czasu przesiadywać w pracy. W myślach Lwa narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Panna Przekonasz się, że przez wsparcie najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 16. ... więcej i więcej »

Waga W zbliżającym się okresie postaraj się większość czasu przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Wagi narodzą się nowe idee zarobkowe. Dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Waga przekona się, że z pomocą przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Skorpion Single spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Strzelec Znaki na niebie pokazują, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie dobrego imienia. W czwartek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Koziorożec Tydzień sprzyja zakupom i małym zmianom planów. Nadejdzie wkrótce okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Ponieważ sami się gubimy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Zaprzestań rozgrzebywać dawne zdarzenia, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, i podtrzymuj znajomości, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Ryby W sobotę wieczorem Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten czas. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 1. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Ważnym sygnałem stanie się odblask światła w dłoni przyjaciela. W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej czasu przesiadywać na siłowni. W umyśle Panny pojawią się nowe pomysły finansowe. O ile marzysz o własnej firmie, obecnie jest na to wspaniały moment na takie wyzwania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nawet jeśli niedawno trapiły Ciebie różne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Nie oczekuj zawodowej przygody ze strony członka rodziny z zagranicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zapamiętaj by do soboty wykonać wszelkie ważne sprawy. Los przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Ponieważ sami się nie szanujemy oczekujmy od innych pomocy. Autorytatywna kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni odmów tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie skomplikowanych inicjatyw, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny czas na rekreację. Finansowo nadchodzące dni będą okresem dużych szans. Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. ...
więcej i więcej »

stopka