horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. Masz sporą nadzieję znaleźć istotny, poszukiwany kawałek do pięknej konstrukcji którą stanowi twoje życie.

Jowisz, który przeważnie dostarcza szczęście Pannie, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak dobry, czeka Ciebie duże rozczarowanie. Pewna persona w niedługim okresie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić znajomości pomóż jej. Dla Panny najbliższy czas to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać.

Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz ostrożnym zmianom planów. W zbliżającym się tygodniu staraj się większość czasu spędzać na ćwiczeniach. W głowie Panny narodzą się świeże idee finansowe. Piątek to dobry okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz odpocząć.

Jeżeli myślisz o kupnie domu, obecnie jest to idealny czas na tego typu wyzwania. Pannie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. Nawet jeśli ostatnio gnębiły Ciebie przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia .

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem na zmiany. Dlatego, że sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie jedynie swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt nadal będzie w niekorzystnym układzie z Neptunem co wpłynie na sprawy zawodowe. Spodziewaj się ciekawej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Rak Uczuciowo ten tydzień będzie okresem dużych szans. Wkrótce przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy czas okaże się dla Lwa wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie piątek. ... więcej i więcej »

Panna Mars, który przeważnie przynosi szczęście Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie spore niepowodzenie. Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej udaj się na aktywną przechadzkę w teren. ... więcej i więcej »

Waga Możesz spodziewać się niemiłej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Jeśli myślisz o stałym związku, to teraz jest to wspaniały etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. W bieżącym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Strzelec O ile fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to genialny etap na tego typu działania. Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Neptun i Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Koziorożec Możesz spodziewać się trudnej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. Koziorożec ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym czasie pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe znajomości. Nie siedź zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego idź na aktywną wędrówkę w góry. ... więcej i więcej »

Ryby Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że wykonanie planów okaże się bardzo opóźnione. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie wola spotkania i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się zaangażować chłodne kalkulacje. Masz właśnie sposobność wzmocnić nie tylko własne wnętrze, ale również więzi z rodziną. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Tydzień sprzyja wyjazdom i dużym modyfikacjom celów. Najbliższy tydzień w firmie Panny, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień stanie się dla Panny bardzo aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Niedobrym sygnałem może być roślina na zdjęciu u osoby, której nie lubisz. Uczuciowo ten tydzień będzie okresem dużych szans. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wzajemne wpływanie na siebie planety Neptun i Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. W wtorek znajomy pogorszy Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do normy. Pannie nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. ...
więcej i więcej »

stopka