horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Ryby

W poniedziałek w południe dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany na ten czas. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wola spotkania i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. Choćby ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę.

Masz sporą nadzieję znaleźć istotny, poszukiwany element do delikatnej mandali którą stanowi twoja rodzina. Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. Czeka na Pannę teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko pojąć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje.

Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor biały, obserwuj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Ważna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zaprzepaścić więzi pomóż tej osobie. Dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Pannie wiele atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Panna doświadczy, iż przy pomocy znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Marsa masz szansę na czas zakończyć swoje projekty.

W zbliżającym się tygodniu próbuj większość czasu przebywać w domu. W umyśle Panny pojawią się nowe koncepcje finansowe. W nadchodzącym okresie nie jest wskazane wykonywanie dużych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny okres na sport. Wenus, który częstokroć przynosi powodzenie Pannie, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak szczodry, przygotuj się na wielkie niepowodzenie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Materialnie najbliższe dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Byk Zanotuj sobie by do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. Znaki na niebie oznajmiają, że Bykowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ważna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć tej więzi odmów jej. Niedobrym omenem będzie element biżuterii w ręku przyjaciela. ... więcej i więcej »

Rak Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień będzie nieznacznie opóźnione. Astrologiczne obliczenia mówią, że Rakowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Panna Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor żółty, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najbliższy tydzień w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień będzie dla Panny bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień w pracy Wagi, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień stanie się dla Wagi wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Niedługo przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Skorpion Dzięki pozytywnemu układowi Marsa zbliżający się tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Poczujesz, że przez wsparcie kolegów nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zapamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor niebieski, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą dać Ci dużo mocy. Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Ryby W środę w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym dniu. Już niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem mają szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zbliżający się tydzień, da Pannie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Panna doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem ukończyć swoje projekty. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. Wolne kobiety spod znaku Panny w zbliżającym się tygodniu będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Ten tydzień dla Panny to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i informacji. Nawet jeśli ostatnio trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Przygotuj się starannie do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną do kina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Na weekend spróbuj rozmyślnie podzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niespodziewanych wrażeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wkrótce narodzi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Wenus, który często przynosi dobrą passę Pannie, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie duże rozgoryczenie. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ...
więcej i więcej »

stopka