horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Ryby

Dobrym sygnałem może być pęk kluczy w mieszkaniu przyjaciółki. Pewna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz utracić przyjaźni odmów tej osobie. Gwiazdy pokazują, że Pannie teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych.

Pannie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. Panna ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy.

Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny ponieważ sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. W nadchodzącym okresie staraj się dużą ilość godzin przesiadywać z dzieckiem. W głowie Panny pojawią się świeże idee zarobkowe.

Wydarzenia będą przebiegać w niespodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie na pewno środa. Samotne osoby spod znaku Panny w zbliżającym się okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na zawsze.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. W nadchodzącym czasie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Byk Masz dużą szansę odszukać ważny, pasujący element do delikatnej mandali którą jest twoja rodzina. Finansowo ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt pojawią się nowe koncepcje finansowe. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Rak poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Materialnie najbliższe dni będą okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i ostrożnym modyfikacjom celów. W przyszłym czasie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdozbiór Panny nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co wpłynie na życie przyjaciół. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga Zmiana położenia Merkurego w znaku Wagi która niedługo się wydarzy już niedługo da się odczuć pozytywnym wpływem. Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę emocje. ... więcej i więcej »

Skorpion Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. Choćby ostatnio dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Strzelca narodzą się nowe idee zarobkowe. Pij inne ilości alkoholu, pamiętaj że, płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Koziorożca zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem dawno spodziewanych roszad. Niedobrym omenem będzie drobna moneta na stole u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Wodnik W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Masz jedyną możliwość podreperować nie jedynie swoje nastawienie, lecz także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiany będą przebiegać w powolnym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. Dlatego, że sami się nie cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Panny narodzą się nowe pomysły zarobkowe. O Pannie, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. Dla Panny ten tydzień to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dzięki odpowiedniemu położeniu Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Pannie wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Panna poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. W czwartek w południe Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania w tym czasie. Sobota to właściwy czas do samotnych wycieczek podczas których możesz odpocząć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Tydzień sprzyja wyjazdom oraz ostrożnym modyfikacjom planów. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie wtorek. Jeśli sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych przykrości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jowisz w kombinacji wraz z Plutonem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Ci humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Pamiętaj by do piątku zrealizować wszelkie istotne sprawy. Los prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie doznałeś w ostatnim czasie. ...
więcej i więcej »

stopka