horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Ryby

W nadchodzącym okresie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na wypoczynek. Nie oczekuj niemiłej wizyty członka rodziny z zagranicy. Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie tylko własne samopoczucie, ale również więzi z rodziną.

Pannie słabo będzie dopisywało szczęście w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Dla Panny najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor czarny, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru.

Gwiazdozbiór Panny chwilowo będzie w niekorzystnym ustawieniu z Neptunem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. W zbliżającym się tygodniu próbuj dużo więcej czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W umyśle Panny pojawią się nowe idee zarobkowe. Dlatego, że sami się cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia.

Dopilnuj by pić inne ilości soków, to zadziwiające, ale płyny od czasu do czasu oddziaływują w znacznym stopniu na Twoje ciało. O Pannie, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. Przygotuj się dobrze do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną do kina.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staraj się pić więcej wina, wbrew przekonaniom napoje od czasu do czasu działają w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak nietypowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Saturn w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na pomarańcze, te owoce mogą dostarczyć ci dużo energii. Zakończ przywoływać przeszłość, a zauważ to co teraz, i podtrzymuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Rak przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Wolne kobiety spod znaku Raka w najbliższym czasie będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość godzin spędzać na ćwiczeniach. W myślach Lwa narodzą się nowe idee finansowe. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 57. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. Nie oczekuj ciekawej niespodzianki od gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Wadze wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna zapowiadanych zmian. Poczujesz, iż dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Strzelec Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ wiele problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. We wtorek w południe układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Przekonasz się, że przez wsparcie koleżanek nie mają spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Panny nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co stanie się źródłem dawno oczekiwanych roszad. Pluton, który zazwyczaj przynosi dobrą passę Pannie, w najbliższym okresie nie będzie tak dobry, czeka Cię wielkie niepowodzenie. Spróbuj tego tygodnia skupić się na wydarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny gdyż sporo problemów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

tygodniu, staniesz się uważniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz niedługo awansować. W piątek sposobne są interesujące propozycje spotkania. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, toteż zwróć teraz uwagę na maliny, one mogą zapewnić ci sporo sił witalnych. Poczujesz, że dzięki pomocy rodziców nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spodziewaj się zawodowej zmiany ze strony gościa z zagranicy. Samotne osoby spod znaku Panny w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na dobre i na złe. Słońce ułoży się w takim układzie względem Merkurego że wykonanie zamiarów może okazać się nieznacznie opóźnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pannie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. W nadchodzącym okresie staraj się więcej godzin spędzać na siłowni. W umyśle Panny pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego najbliższy tydzień, przyniesie Pannie długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Panna przekona się, iż z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę z czasem ukończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

stopka