horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Ryby

Pij inne ilości alkoholu, to zadziwiające, ale napoje w pewnym stopniu oddziaływują znacząco na Twoje przepływy energetyczne. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wola spotkania i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe wyznania.

Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor żółty, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Doświadczysz, że przez pomoc układu planet nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Jeżeli myślisz o nowej pracy, obecnie jest na to doskonały czas na takie postanowienia.

Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Pannie teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dawnych znajomych. Nie spędzaj czasu do późna przed ekranem komputera, zamiast tego wybierz się na aktywną przechadzkę w góry. Nie oczekuj ciekawej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta.

Dla Panny nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, toteż zwróć uwagę na pomarańcze, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. Dokładność i pedantyzm osób spod znaku Panny nie zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie początkiem od dawna oczekiwanych zmian.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Najbliższy czas w firmie Barana, okaże się porą podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze rozpatrzeć.Tydzień okaże się dla Barana bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Byk W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Saturn, który systematycznie przynosi powodzenie Bykowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak łaskawy, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Choćby ostatnio trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Rak ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na długą przechadzkę nad wodę. W zbliżającym się okresie postaraj się dużo więcej czasu przesiadywać w pracy. W myślach Lwa narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Panna Przekonasz się, że przez wsparcie najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 16. ... więcej i więcej »

Waga W zbliżającym się okresie postaraj się większość czasu przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Wagi narodzą się nowe idee zarobkowe. Dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Waga przekona się, że z pomocą przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Skorpion Single spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Strzelec Znaki na niebie pokazują, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie dobrego imienia. W czwartek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Koziorożec Tydzień sprzyja zakupom i małym zmianom planów. Nadejdzie wkrótce okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Ponieważ sami się gubimy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Zaprzestań rozgrzebywać dawne zdarzenia, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, i podtrzymuj znajomości, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Ryby W sobotę wieczorem Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten czas. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 1. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W najbliższych dniach naucz się sprawiedliwie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. Zakończ wspominać minione czasy, a dostrzeż przyszłość, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ lada dzień mogą być pomocne. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 2. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Poczujesz, że dzięki wsparciu przyjaciół nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. Rozmyślasz się tak niestandardowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Nie siedź wiecznie przed komputerem, lepiej udaj się na długą przechadzkę po lesie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

O ile myślisz o stałym związku, obecnie jest to idealny etap na tego typu działania. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie prawdopodobnie piątek. Pannie umiarkowanie będzie sprzyjało szczęście w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zanotuj sobie by do niedzieli wykonać wszelkie istotne kwestie. Los prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci smutki, które otrzymałeś ostatnim czasy. Panna ma pod koniec tego tygodnia obserwować starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny korzystny do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Astrologiczne obliczenia mówią, że Pannie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. ...
więcej i więcej »

stopka