horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Ryby

Staraj się pić rozsądne ilości wina, to zadziwiające, ale napoje czasami wpływają znacząco na Twoją aurę. Skończ rozpamiętywać to co było, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o znajomości, gdyż już za parę dni mogą być użyteczne. Nie siedź całymi dniami przed komputerem, lepiej idź na długą wędrówkę po parku.

Nie oczekuj ciekawej zmiany ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Gwiazdy mówią, że Pannie w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu majątku. Niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy.

Pannie nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. W zbliżającym się okresie próbuj dużą ilość godzin przesiadywać na siłowni. W głowie Panny narodzą się świeże idee finansowe. Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz małym modyfikacjom zamiarów.

Ważna kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić tej więzi pomóż jej. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na podróże. Neptun pomaga w załatwianiu spraw miłosnych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem na zmiany. Dlatego, że sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie jedynie swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt nadal będzie w niekorzystnym układzie z Neptunem co wpłynie na sprawy zawodowe. Spodziewaj się ciekawej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Rak Uczuciowo ten tydzień będzie okresem dużych szans. Wkrótce przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy czas okaże się dla Lwa wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie piątek. ... więcej i więcej »

Panna Mars, który przeważnie przynosi szczęście Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie spore niepowodzenie. Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej udaj się na aktywną przechadzkę w teren. ... więcej i więcej »

Waga Możesz spodziewać się niemiłej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Jeśli myślisz o stałym związku, to teraz jest to wspaniały etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. W bieżącym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Strzelec O ile fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to genialny etap na tego typu działania. Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Neptun i Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Koziorożec Możesz spodziewać się trudnej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. Koziorożec ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym czasie pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe znajomości. Nie siedź zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego idź na aktywną wędrówkę w góry. ... więcej i więcej »

Ryby Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że wykonanie planów okaże się bardzo opóźnione. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie wola spotkania i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Samotne osoby spod znaku Panny w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. Nadszedł okres, żeby rozpocząć głośno wyrażać własne myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Gwiazdozbiór Panny krótkotrwale będzie w rzadkim ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na życie intymne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pozycja centralna Merkurego w znaku Panny która niedawno się wydarzyła już teraz wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. Masz małą szansę zobaczyć jeden, pasujący element do skomplikowanej konstrukcji którą jest twoja rodzina. Jowisz w układzie wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

We wtorek po południu układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany na ten dzień. Księżyc pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. Dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego najbliższy tydzień, da Pannie wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Panna poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę na czas ukończyć swoje projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zakończ wspominać to co było, a doceń przyszłość, oraz podtrzymuj znajomości, ponieważ już za parę dni mogą być przydatne. Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw podczas których możesz odetchnąć od codzienności. Najlepsza liczba na ten tydzień to 27. ...
więcej i więcej »

stopka