horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Raka

Dla Panny najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. Panna ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w sobotę chociaż raz znajdź osoby którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu.

Merkury w kombinacji wraz z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Doświadczysz, iż przez wsparcie przyjaciół nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, lepiej udaj się na długą wycieczkę po lesie.

Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że małe zadania które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Złym sygnałem może okazać się drobna moneta w torbie znajomego. Już niedługo zaistnieje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe zakupy.

Staraj się pić więcej wina, wbrew przekonaniom płyny w pewnym stopniu mają wpływ bezpośrednio na Twój spokój wewnętrzny. Działasz tak nietypowo, że inni nie mogą ci pomóc. Masz pewną szansę zobaczyć jeden, poszukiwany element do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoja rodzina.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Materialnie najbliższe dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Byk Zanotuj sobie by do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. Znaki na niebie oznajmiają, że Bykowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ważna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć tej więzi odmów jej. Niedobrym omenem będzie element biżuterii w ręku przyjaciela. ... więcej i więcej »

Rak Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień będzie nieznacznie opóźnione. Astrologiczne obliczenia mówią, że Rakowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Panna Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor żółty, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najbliższy tydzień w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień będzie dla Panny bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień w pracy Wagi, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień stanie się dla Wagi wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Niedługo przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Skorpion Dzięki pozytywnemu układowi Marsa zbliżający się tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Poczujesz, że przez wsparcie kolegów nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zapamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor niebieski, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą dać Ci dużo mocy. Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Ryby W środę w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym dniu. Już niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem mają szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zwracaj uwagę z kim się zadajesz i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. W poniedziałek znajomy pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Panna ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz sporą szansę odszukać pewien, poszukiwany kawałek do delikatnej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. W sobotę rano Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania w tym czasie. Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, to właśnie jest to doskonały okres na wiążące wyzwania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych wycieczek podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Dla Panny nadchodzący czas to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Wkrótce zaistnieje w twojej głowie wola przemian i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas na ciekawe przygody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pozycja centralna Jowisza w znaku Panny która niedawno się wydarzyła już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym działaniem. Mars, który często dostarcza pomyślność Pannie, w najbliższym okresie nie będzie tak dobry, czeka Cię wielkie rozgoryczenie. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zwiększone szansę na sukces. ...
więcej i więcej »

stopka