horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Raka

Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna oczekiwanych zmian. Panna ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Wydarzenia będą przebiegać w spodziewanym czasie, tak jakby od lat na to czekały.

W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Ci humor, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. W najbliższym czasie pojawi się w Tobie wola zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na ciekawe wyzwania. Przyszły tydzień dla Panny to początek niepowtarzalnego okresu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości lub doświadczeń.

Już wkrótce odbędzie się duchowa wyprawa, dzięki której zrozumiesz, że Twoja krytyka niektórych osób jest projekcją. Uczysz się tak niestandardowo, że inni nie potrafią cię zrozumieć. W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość godzin przebywać w pracy. W głowie Panny pojawią się nowe koncepcje finansowe.

Astrologiczne obliczenia pokazują, że Pannie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w utracie dobrego imienia. Nie oczekuj przyjemnej wizyty członka rodziny z zagranicy. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. W nadchodzącym czasie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Byk Masz dużą szansę odszukać ważny, pasujący element do delikatnej mandali którą jest twoja rodzina. Finansowo ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt pojawią się nowe koncepcje finansowe. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Rak poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Materialnie najbliższe dni będą okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i ostrożnym modyfikacjom celów. W przyszłym czasie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdozbiór Panny nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co wpłynie na życie przyjaciół. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga Zmiana położenia Merkurego w znaku Wagi która niedługo się wydarzy już niedługo da się odczuć pozytywnym wpływem. Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę emocje. ... więcej i więcej »

Skorpion Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. Choćby ostatnio dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Strzelca narodzą się nowe idee zarobkowe. Pij inne ilości alkoholu, pamiętaj że, płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Koziorożca zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem dawno spodziewanych roszad. Niedobrym omenem będzie drobna moneta na stole u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Wodnik W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Masz jedyną możliwość podreperować nie jedynie swoje nastawienie, lecz także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiany będą przebiegać w powolnym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. Dlatego, że sami się nie cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 3. W środę znajomy zepsuje Ci , ale do soboty, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na jagody, ponieważ mogą zabrać Ci dużo energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Gwiazdy mówią, że Pannie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. Wenus, który przeważnie dostarcza powodzenie Pannie, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Saturn w układzie wraz z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Poczujesz, że dzięki wsparciu przyjaciół nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Niebawem odbędzie się długa podróż, na której pojmiesz, że Twoja opinia przyjaciół jest niepoprawna. O Pannie, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Sobota to właściwy okres do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Masz jedyną możliwość poprawić nie jedynie własne samopoczucie, ale również kontakty z rodziną. Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

stopka