horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Raka

Przekonasz się, że przez pomoc rodziców nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Nadchodzący tydzień dla Panny to start niepowtarzalnego etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz doświadczeń. Panna ma na początku tego tygodnia słuchać starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych.

zbliżającym się czasie okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. W środę wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę prawdopodobne są interesujące propozycje wyjazdu. Pamiętaj aby do piątku zakończyć wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Zmiany będą dziać się w niespodziewanym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić.

Jowisz, który przeważnie przynosi pomyślność Pannie, w najbliższym tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore rozczarowanie. Egzaltacja Plutona w znaku Panny która w przeszłości miała miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie mocnym wpływem. Zwróć uwagę by pić nieco mniej herbaty, pamiętając że, płyny od czasu do czasu działają w znacznym stopniu na Twoje przepływy energetyczne.

Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Konstelacja Panny ciągle będzie w ciekawym układzie z Wenus co będzie oddziaływać na życie codzienne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staraj się pić więcej wina, wbrew przekonaniom napoje od czasu do czasu działają w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak nietypowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Saturn w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na pomarańcze, te owoce mogą dostarczyć ci dużo energii. Zakończ przywoływać przeszłość, a zauważ to co teraz, i podtrzymuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Rak przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Wolne kobiety spod znaku Raka w najbliższym czasie będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość godzin spędzać na ćwiczeniach. W myślach Lwa narodzą się nowe idee finansowe. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 57. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. Nie oczekuj ciekawej niespodzianki od gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Wadze wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna zapowiadanych zmian. Poczujesz, iż dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Strzelec Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ wiele problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. We wtorek w południe układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Przekonasz się, że przez wsparcie koleżanek nie mają spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Ten tydzień dla Panny to zaczątek nowego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości i informacji. Spotęgowane oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Uran zapowiada zwiększone szansę na sukces. Układy konstelacji mówią, że Pannie teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wzajemne wpływanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zwiększone szansę na porażkę. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, lepiej idź na długą wycieczkę w teren. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. Układy konstelacji pokazują, że Pannie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. W sobotę wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania w tym czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Pannie umiarkowanie będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Pannie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. ...
więcej i więcej »

stopka