horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Raka

Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć należy oddalić chłodne kalkulacje. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Staranność i pedantyzm osób spod znaku Panny zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem z dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu.

Zaprzestań przywoływać przeszłość, a doceń to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż niebawem mogą być przydatne. W nadchodzącym okresie nie polecane jest wykonywanie dużych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć wolny czas na sport. Znaki na niebie pokazują, że Pannie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy.

Panna ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią działać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na grejpfruty, te owoce mogą dać Ci dużo mocy. Zapamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor niebieski, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru.

Niedługo pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Za parę dni czeka Cię duchowa podróż, na której pojmiesz, iż Twoja ocena przyjaciół jest nieprawdziwa. Pannie niespodziewane będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Najbliższy czas w firmie Barana, okaże się porą podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze rozpatrzeć.Tydzień okaże się dla Barana bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Byk W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Saturn, który systematycznie przynosi powodzenie Bykowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak łaskawy, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Choćby ostatnio trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Rak ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na długą przechadzkę nad wodę. W zbliżającym się okresie postaraj się dużo więcej czasu przesiadywać w pracy. W myślach Lwa narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Panna Przekonasz się, że przez wsparcie najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 16. ... więcej i więcej »

Waga W zbliżającym się okresie postaraj się większość czasu przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Wagi narodzą się nowe idee zarobkowe. Dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Waga przekona się, że z pomocą przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Skorpion Single spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Strzelec Znaki na niebie pokazują, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie dobrego imienia. W czwartek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Koziorożec Tydzień sprzyja zakupom i małym zmianom planów. Nadejdzie wkrótce okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Ponieważ sami się gubimy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Zaprzestań rozgrzebywać dawne zdarzenia, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, i podtrzymuj znajomości, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Ryby W sobotę wieczorem Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten czas. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 1. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W nadchodzącym okresie próbuj dużo więcej godzin spędzać z dzieckiem. W umyśle Panny pojawią się świeże idee zarobkowe. Przychodzi czas, żeby rozpocząć wyrażać własne emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. W czwartek wieczorem układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym dniu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Złym sygnałem okaże się stara książka w torbie przyjaciela. Panna ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w niedzielę chociaż raz zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. Zaprzestań wspominać dawne zdarzenia, a zauważ teraźniejszość, oraz dbaj o koneksje, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Niebawem czeka Cię krótka podróż, na której pojmiesz, iż Twoja krytyka przyjaciół jest nieprawdziwa. Dla Panny najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. W zbliżającym się okresie postaraj się dużą ilość godzin spędzać na siłowni. W myślach Panny narodzą się świeże pomysły finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nadchodzący tydzień dla Panny to start unikalnego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy oraz doświadczeń. Spotęgowane działanie na Pannę planety Mars oraz Uran oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Koniec tygodnia to właściwy czas do samotnych wycieczek w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. ...
więcej i więcej »

stopka