horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Raka

Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może wtorek. Doświadczysz, że dzięki pomocy koleżanek nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. Plany będą dziać się w szybkim tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały.

Pewna osoba w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić przyjaźni odmów tej osobie. Zakończ analizować dawne dzieje, natomiast dojrzyj to co teraz, oraz dbaj o układy, gdyż wkrótce mogą się przydać. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że mało znaczące sprawy które odkłada każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu.

Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zdarzeniach związanych z uczuciami. Bądź czujny ponieważ sporo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu i małym modyfikacjom zamiarów. Masz właśnie szansę wzmocnić nie jedynie swoje nastawienie, ale też znajomości z bliskimi.

Dla Panny ten tydzień to okres nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Panny nie zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Najbliższy czas w pracy Panny, okaże się okresem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór dokładnie. Najbliższy czas okaże się dla Panny wybitnie aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem na zmiany. Dlatego, że sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie jedynie swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt nadal będzie w niekorzystnym układzie z Neptunem co wpłynie na sprawy zawodowe. Spodziewaj się ciekawej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Rak Uczuciowo ten tydzień będzie okresem dużych szans. Wkrótce przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy czas okaże się dla Lwa wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie piątek. ... więcej i więcej »

Panna Mars, który przeważnie przynosi szczęście Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie spore niepowodzenie. Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej udaj się na aktywną przechadzkę w teren. ... więcej i więcej »

Waga Możesz spodziewać się niemiłej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Jeśli myślisz o stałym związku, to teraz jest to wspaniały etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. W bieżącym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Strzelec O ile fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to genialny etap na tego typu działania. Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Neptun i Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Koziorożec Możesz spodziewać się trudnej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. Koziorożec ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym czasie pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe znajomości. Nie siedź zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego idź na aktywną wędrówkę w góry. ... więcej i więcej »

Ryby Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że wykonanie planów okaże się bardzo opóźnione. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie wola spotkania i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Panna ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to we wtorek chociaż raz zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyznania. Wzajemne wpływanie na Pannę planety Neptun oraz Uran zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zaprzestań rozpamiętywać to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, i dbaj o znajomości, gdyż lada dzień mogą być użyteczne. Choćby ostatnimi czasy dosięgły Ciebie różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. Pannie nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozsądnie rozdzielić swój czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Wydarzenia będą działy się w spodziewanym czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nawet jeśli w ostatnich dniach trapiły Ciebie różne przypadłości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . W poniedziałek wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany o tej porze. Spodziewaj się towarzyskiej zmiany ze strony znajomego z zagranicy. ...
więcej i więcej »

stopka