horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Panny

Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor żółty, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najbliższy tydzień w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień będzie dla Panny bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. Masz obecnie perspektywę uzdrowić nie jedynie własne samopoczucie, lecz też relacje z przyjaciółmi.

Pannie raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Panny nadal będzie w niekorzystnym układzie z Neptunem co wpłynie na sprawy zawodowe. Czeka na Pannę głównie praca nad zrozumieniem siebie. Aby Wszystko ogarnąć powinno się oddalić chłodne kalkulacje.

Dla Panny najbliższy czas będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. W zbliżającym się tygodniu staraj się większość czasu przesiadywać na siłowni. W głowie Panny pojawią się świeże koncepcje zarobkowe. Niedobrym omenem będzie szklanka wina w torbie członka rodziny.

Nadchodzący tydzień dla Panny to początek unikalnego etapu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz informacji. Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na spacer. Panna ma w tym tygodniu obserwować uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Materialnie najbliższe dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Byk Zanotuj sobie by do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. Znaki na niebie oznajmiają, że Bykowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ważna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć tej więzi odmów jej. Niedobrym omenem będzie element biżuterii w ręku przyjaciela. ... więcej i więcej »

Rak Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień będzie nieznacznie opóźnione. Astrologiczne obliczenia mówią, że Rakowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Panna Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor żółty, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najbliższy tydzień w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień będzie dla Panny bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień w pracy Wagi, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień stanie się dla Wagi wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Niedługo przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Skorpion Dzięki pozytywnemu układowi Marsa zbliżający się tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Poczujesz, że przez wsparcie kolegów nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zapamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor niebieski, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą dać Ci dużo mocy. Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Ryby W środę w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym dniu. Już niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem mają szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Działasz tak szybko, że znajomi nie mogą za Tobą nadążyć. Plany będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor biały, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Ponieważ sami się gubimy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się odrzucić uczucia. Zanotuj sobie by do soboty zakończyć wszelkie ważne zagadnienia. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Zanotuj sobie by do piątku wykonać wszelkie istotne zagadnienia. Opatrzność być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, jakie doznałeś w ostatnim czasie. W poniedziałek po południu szczęście będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany w tym dniu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W nadchodzącym okresie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny czas na wypoczynek. Przygotuj się szybko do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę. Saturn w kombinacji wraz z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. ...
więcej i więcej »

stopka