horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Panny

Gwiazdozbiór Panny nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co wpłynie na życie przyjaciół. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na porażkę. Plany będą działy się w spodziewanym tempie, tak jakby od lat na to czekały.

Pannie umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Panna ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w poniedziałek wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. Nie przesiaduj zbyt długo przed komputerem, zamiast tego idź na krótką przechadzkę po parku.

Jeśli sami się cenimy nie oczekujmy od innych pomocy. Jowisz nie pomaga w rozwiązywaniu problemów zawodowych. Przyszły tydzień dla Panny to zaczątek jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz doświadczeń.

Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Nie oczekuj zawodowej niespodzianki od gościa z zagranicy. W zbliżającym się okresie staraj się dużą ilość czasu przesiadywać na siłowni. W głowie Panny pojawią się świeże koncepcje zarobkowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. W nadchodzącym czasie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Byk Masz dużą szansę odszukać ważny, pasujący element do delikatnej mandali którą jest twoja rodzina. Finansowo ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt pojawią się nowe koncepcje finansowe. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Rak poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Materialnie najbliższe dni będą okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i ostrożnym modyfikacjom celów. W przyszłym czasie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdozbiór Panny nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co wpłynie na życie przyjaciół. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga Zmiana położenia Merkurego w znaku Wagi która niedługo się wydarzy już niedługo da się odczuć pozytywnym wpływem. Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę emocje. ... więcej i więcej »

Skorpion Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. Choćby ostatnio dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Strzelca narodzą się nowe idee zarobkowe. Pij inne ilości alkoholu, pamiętaj że, płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Koziorożca zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem dawno spodziewanych roszad. Niedobrym omenem będzie drobna moneta na stole u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Wodnik W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Masz jedyną możliwość podreperować nie jedynie swoje nastawienie, lecz także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiany będą przebiegać w powolnym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. Dlatego, że sami się nie cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Merkury pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. Zmiany będą przebiegać w powolnym czasie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. W nadchodzącym czasie nie zalecane jest wykonywanie złożonych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować wolny termin na sport. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz jedyną sposobność wzmocnić nie jedynie własne nastawienie, ale również więzi z przyjaciółmi. Pewna koleżanka w najbliższym okresie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz skończyć przyjaźni odmów jej. Sobota to właściwy okres do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić swój czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych emocji. Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na zdrowie, toteż zwróć szczególną uwagę na śliwki, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost energii. Znaki na niebie pokazują, że Pannie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie ukochanego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Osoby nie będące w związku spod znaku Panny w zbliżającym się okresie czasu będą miały szansę na spotkanie partnera na zawsze. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. Znaki na niebie pokazują, że Pannie teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dawnych znajomych. ...
więcej i więcej »

stopka