horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Panny

Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. Nie oczekuj ciekawej niespodzianki od gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Pij więcej kawy, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu działają w znacznym stopniu na Twoje samopoczucie.

W zbliżającym się tygodniu staraj się dużo więcej godzin spędzać w domu. W głowie Panny pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. Pluton, który zazwyczaj dostarcza powodzenie Pannie, w nadchodzącym czasie nie będzie tak dobry, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. Merkury w zestawieniu z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne.

Merkury sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Nadchodzi dzień, by rozpocząć głośno pokazywać swoje uczucia. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Masz teraz sposobność wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, lecz też układy z przyjaciółmi.

Tydzień sprzyja wyjazdom oraz małym zmianom zamiarów. Uczuciowo najbliższe dni będą czasem na zmiany. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 37.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staraj się pić więcej wina, wbrew przekonaniom napoje od czasu do czasu działają w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak nietypowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Saturn w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na pomarańcze, te owoce mogą dostarczyć ci dużo energii. Zakończ przywoływać przeszłość, a zauważ to co teraz, i podtrzymuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Rak przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Wolne kobiety spod znaku Raka w najbliższym czasie będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość godzin spędzać na ćwiczeniach. W myślach Lwa narodzą się nowe idee finansowe. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 57. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. Nie oczekuj ciekawej niespodzianki od gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Wadze wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna zapowiadanych zmian. Poczujesz, iż dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Strzelec Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ wiele problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. We wtorek w południe układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Przekonasz się, że przez wsparcie koleżanek nie mają spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz dużą szansę odszukać pojedynczy, poszukiwany element do pięknej mozaiki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny ponieważ wiele incydentów związanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Pozycja centralna Saturna w znaku Panny która w przyszłości będzie mieć miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie mocnym wpływem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Sobota to właściwy okres do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy które odkłada każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Pamiętaj by do piątku zakończyć wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Ci smutki, które doznałeś ostatnim czasy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zaprzestań analizować dawne zdarzenia, a zwróć uwagę na przyszłość, oraz dbaj o układy, ponieważ niedługo mogą być pomocne. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Spotęgowane wpływanie na siebie planety Mars i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do porządku. Skończ analizować przeszłość, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, bo już za parę dni mogą być użyteczne. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo ogarnąć powinno się wziąć pod uwagę emocje. ...
więcej i więcej »

stopka