horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Panny

Przekonasz się, że przez wsparcie najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 16. W najbliższych dniach naucz się sprawiedliwie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych wrażeń.

Już niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach życiowych. Pewna persona w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić relacji towrzyskiej pomóż jej.

Tydzień sprzyja zmianom w życiu i ostrożnym zmianom zamiarów. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Single spod znaku Panny w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie drugiej połówki na długie lata.

Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nie istotne zadania o których zapomina każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Gwiazdozbiór Panny chwilowo będzie w rzadkim układzie z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Saturn, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Pannie, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozczarowanie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Najbliższy czas w firmie Barana, okaże się porą podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze rozpatrzeć.Tydzień okaże się dla Barana bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Byk W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Saturn, który systematycznie przynosi powodzenie Bykowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak łaskawy, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Choćby ostatnio trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Rak ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na długą przechadzkę nad wodę. W zbliżającym się okresie postaraj się dużo więcej czasu przesiadywać w pracy. W myślach Lwa narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Panna Przekonasz się, że przez wsparcie najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 16. ... więcej i więcej »

Waga W zbliżającym się okresie postaraj się większość czasu przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Wagi narodzą się nowe idee zarobkowe. Dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Waga przekona się, że z pomocą przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Skorpion Single spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Strzelec Znaki na niebie pokazują, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie dobrego imienia. W czwartek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Koziorożec Tydzień sprzyja zakupom i małym zmianom planów. Nadejdzie wkrótce okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Ponieważ sami się gubimy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Zaprzestań rozgrzebywać dawne zdarzenia, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, i podtrzymuj znajomości, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Ryby W sobotę wieczorem Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten czas. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 1. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zapamiętaj aby do soboty pozałatwiać wszelkie znaczące formalności. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci trudy, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Plany będą dziać się w gwałtownym tempie, tak jakby od lat do tego się przymierzały. W środę rano szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje działania na ten czas. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jowisz pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. Finansowo bieżący tydzień będzie czasem straconych nadziei. W weekend naucz się sprawiedliwie rozdzielić swój czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Ten tydzień dla Panny to start jedynego w swoim rodzaju okresu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości lub doświadczeń. Dla Panny nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Poczujesz, iż przez pomoc układu planet nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. Jowisz, który często dostarcza szczęście Pannie, w najbliższym czasie nie planuje być tak dobry, przygotuj się na duże niepowodzenie. Słońce ustawi się w takim położeniu do Merkurego że zrealizowanie planów będzie bardzo ułatwione. ...
więcej i więcej »

stopka