horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Panny

Mars, który przeważnie przynosi szczęście Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie spore niepowodzenie. Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej udaj się na aktywną przechadzkę w teren. Niebawem będzie miała miejsce krótka wyprawa, dzięki której pojmiesz, że Twoja krytyka niektórych osób będzie właściwa.

O Pannie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest rozpoczynanie skomplikowanych przedsięwzięć, dużo lepiej zagospodarować swój wolny czas na odpoczynek.

Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie na pewno czwartek. Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się zdecydować się na chłodne kalkulacje. Wiele znaczącym omenem może okazać się drobna moneta w samochodzie starego człowieka.

Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na samopoczucie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na poziomki, one mogą zapewnić ci sporo energii. Konstelacja Panny krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Uranem co wpłynie na życie rodziny. Spotęgowane oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Uran zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem na zmiany. Dlatego, że sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie jedynie swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt nadal będzie w niekorzystnym układzie z Neptunem co wpłynie na sprawy zawodowe. Spodziewaj się ciekawej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Rak Uczuciowo ten tydzień będzie okresem dużych szans. Wkrótce przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy czas okaże się dla Lwa wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie piątek. ... więcej i więcej »

Panna Mars, który przeważnie przynosi szczęście Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie spore niepowodzenie. Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej udaj się na aktywną przechadzkę w teren. ... więcej i więcej »

Waga Możesz spodziewać się niemiłej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Jeśli myślisz o stałym związku, to teraz jest to wspaniały etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. W bieżącym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Strzelec O ile fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to genialny etap na tego typu działania. Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Neptun i Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Koziorożec Możesz spodziewać się trudnej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. Koziorożec ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym czasie pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe znajomości. Nie siedź zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego idź na aktywną wędrówkę w góry. ... więcej i więcej »

Ryby Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że wykonanie planów okaże się bardzo opóźnione. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie wola spotkania i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Cię różne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Poczujesz, że przez wsparcie rodziców nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Tydzień sprzyja wyjazdom oraz ostrożnym zmianom zamiarów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne drobiazgi które zostawia na później codziennie, w piątek przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Egzaltacja Saturna w znaku Panny która niedługo będzie miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym oddziaływaniem. Już wkrótce będzie miała miejsce krótka wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia ludzi będzie słuszna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca nadchodzący tydzień, przyniesie Pannie długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Panna przekona się, iż z pomocą rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące zadania o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię przygody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Rozmyślasz się tak niestandardowo, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. Układy konstelacji oznajmiają, że Pannie w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie szacunku. Przyszedł dzień, żeby rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać własne myśli. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

stopka