horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Panny

Oczekuj towarzyskiej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 54. Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię wyzwania.

Nie siedź wiecznie przed telewizorem, zamiast tego udaj się na krótką wycieczkę do lasu. Skończ wspominać dawne zdarzenia, natomiast doceń teraźniejszość, oraz pielęgnuj znajomości, bo wkrótce mogą się przydać. Przygotuj się szybko na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert.

Pewna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć tej relacji towrzyskiej odmów jej. Księżyc ustawi się w takim położeniu względem Marsa że spełnienie planów będzie mocno utrudnione. Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor fioletowy, badaj swoje otoczenie pod tym kątem.

Doświadczysz, iż dzięki wsparciu przyjaciół nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Za parę dni czeka Cię duchowa wyprawa, dzięki której pojmiesz, iż Twoja krytyka przyjaciół jest projekcją. Mars nie sprzyja odnawianiu kontaktów zawodowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zmiana położenia Marsa w znaku Barana która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. Rozmyślasz się tak długo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli sami się nie szanujemy spodziewajmy się od innych zrozumienia. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Bądź uważny gdyż sporo spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta O ile marzysz o własnej firmie, to teraz jest na to genialny czas na takowe decyzje. Pij choćby minimalne ilości piwa, wbrew pozorom płyny w pewnym stopniu mają wpływ bezpośrednio na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Rak Zanotuj sobie by do soboty wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Tydzień sprzyja zakupom oraz małym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Lew Masz dużą nadzieję odnaleźć istotny, poszukiwany element do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoja praca. Przekonasz się, że dzięki wsparciu koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Panna Oczekuj towarzyskiej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 54. ... więcej i więcej »

Waga W tym tygodniu naucz się rozsądnie podzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Skorpion Spróbuj w tym tygodniu skupić się na sprawach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny gdyż sporo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Finansowo najbliższe dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Strzelec Egzaltacja Jowisza w znaku Strzelca która w przeszłości miała miejsce już teraz da się odczuć mocnym oddziaływaniem. Strzelec ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Strzelca sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Koziorożec Niedobrym sygnałem może okazać się stara książka w kieszeni starego człowieka. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo wiele spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Wodnik Przygotuj się szybko na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na spacer. Spotka Wodnika głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby sporo ogarnąć należy zaangażować emocje. ... więcej i więcej »

Ryby Przygotuj się szybko na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę. Ryby mają zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 2. Dla Panny najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, toteż zwracaj teraz uwagę na mandarynki, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Astrologiczne obliczenia pokazują, że Pannie w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie ukochanego. Ten tydzień dla Panny to początek niepowtarzalnego okresu, jest okazja zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości oraz informacji. Wkrótce przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

nadchodzącym okresie, będziesz przytulniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są interesujące oferty spotkania. Choćby ostatnio trapiły Cię przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. Samotne osoby spod znaku Panny w nadchodzącym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Sobota to odpowiedni termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Nie przesiaduj całymi dniami przed komputerem, zamiast tego wybierz się na krótką wycieczkę nad wodę. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ...
więcej i więcej »

stopka