horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Lwa

Pij mniej wina, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje zachowanie. W piątek po południu szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten czas. Niebawem odbędzie się fizyczna wyprawa, na której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób będzie niesprawiedliwa.

Zanotuj sobie aby do niedzieli zakończyć wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Ci trudy, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na śliwki, te owoce mogą dać Ci dużo mocy. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie jedynie swoje samopoczucie, lecz również znajomości z przyjaciółmi.

Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć aktywnie wyrażać własne emocje. Znajomi widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. W bieżącym czasie nie polecane jest wykonywanie trudnych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na rekreację. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości.

Skończ analizować dawne zdarzenia, a dostrzeż przyszłość, oraz pielęgnuj znajomości, ponieważ niebawem mogą być przydatne. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie być może poniedziałek. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Materialnie najbliższe dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Byk Zanotuj sobie by do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. Znaki na niebie oznajmiają, że Bykowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ważna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć tej więzi odmów jej. Niedobrym omenem będzie element biżuterii w ręku przyjaciela. ... więcej i więcej »

Rak Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień będzie nieznacznie opóźnione. Astrologiczne obliczenia mówią, że Rakowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Panna Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor żółty, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najbliższy tydzień w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień będzie dla Panny bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień w pracy Wagi, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień stanie się dla Wagi wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Niedługo przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Skorpion Dzięki pozytywnemu układowi Marsa zbliżający się tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Poczujesz, że przez wsparcie kolegów nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zapamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor niebieski, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą dać Ci dużo mocy. Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Ryby W środę w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym dniu. Już niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem mają szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie potrafią dotrzymać ci kroku. W tym tygodniu postaraj się uczciwie rozdzielić swój wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. Staraj się pić nieco mniej kawy, wbrew pozorom napoje w pewnym stopniu oddziaływują efektywnie na Twój organizm. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Plany będą przebiegać w niespodziewanym czasie, jakby od dawna na to czekały. Koniec tygodnia to dobry czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz odpocząć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Konstelacja Panny chwilowo będzie w sprzyjającym układzie z Jowiszem co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Wzajemne działanie na Ciebie planety Mars oraz Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Osoby nie będące w związku spod znaku Panny w najbliższym okresie czasu będą miały sposobność na poznanie drugiej połówki na całe życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej poniedziałek. Przygotuj się dobrze do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. Staranność i sumienność ludzi spod znaku Panny zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się przyczyną dawno zapowiadanych roszad. ...
więcej i więcej »

stopka