horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Lwa

Sobota to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Panna ma w tym tygodniu obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. O Pannie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości.

Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Możesz spodziewać się niespodziewanej wizyty znajomego z innego miasta.

Panna ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w środę chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Osoby nie będące w związku spod znaku Panny w zbliżającym się tygodniu będą miały sposobność na spotkanie partnera na zawsze. Nie spędzaj czasu do późna przed telewizorem, lepiej udaj się na długą wycieczkę po parku.

Jeśli myślisz o nowej pracy, obecnie jest to doskonały czas na takowe postanowienia. Uczuciowo najbliższe dni będą okresem na zmiany. Księżyc ułoży się w takim położeniu do Wenus że spełnienie postanowień może okazać się mocno przyspieszone.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. W nadchodzącym czasie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Byk Masz dużą szansę odszukać ważny, pasujący element do delikatnej mandali którą jest twoja rodzina. Finansowo ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt pojawią się nowe koncepcje finansowe. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Rak poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Materialnie najbliższe dni będą okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i ostrożnym modyfikacjom celów. W przyszłym czasie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdozbiór Panny nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co wpłynie na życie przyjaciół. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga Zmiana położenia Merkurego w znaku Wagi która niedługo się wydarzy już niedługo da się odczuć pozytywnym wpływem. Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę emocje. ... więcej i więcej »

Skorpion Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. Choćby ostatnio dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Strzelca narodzą się nowe idee zarobkowe. Pij inne ilości alkoholu, pamiętaj że, płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Koziorożca zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem dawno spodziewanych roszad. Niedobrym omenem będzie drobna moneta na stole u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Wodnik W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Masz jedyną możliwość podreperować nie jedynie swoje nastawienie, lecz także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiany będą przebiegać w powolnym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. Dlatego, że sami się nie cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zmiany będą działy się w gwałtownym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. Merkury w kompozycji wraz z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. W zbliżającym się czasie nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć swój wolny termin na rekreację. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pozycja centralna Jowisza w znaku Panny która niedługo się wydarzy już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym wpływem. Już wkrótce będzie miała miejsce duchowa podróż, dzięki której pojmiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób jest niesprawiedliwa. Zmiany będą działy się w gwałtownym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pozycja centralna Urana w znaku Panny która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym działaniem. Zastanawiasz się tak długo, że pozostali nie potrafią cię zrozumieć. Saturn, który częstokroć dostarcza dobrą passę Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, przygotuj się na duże rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższym czasie pojawi się w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości. Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że zrealizowanie postanowień będzie mocno utrudnione. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny bo wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

stopka