horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Lwa

Saturn, który systematycznie dostarcza dobrą passę Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore niepowodzenie. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie podzielić czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń.

Gwiazdy oznajmiają, że Pannie obecnie nic nie powinno pomóc w utracie majątku. Uczysz się tak długo, że znajomi nie umieją ci pomóc. Sobota to właściwy okres do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności.

W poniedziałek po południu układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany o tej porze. Pozycja centralna Marsa w znaku Panny która niedługo będzie miała miejsce już teraz da się odczuć negatywnym działaniem. Pozytywnym omenem stanie się roślina w ręku starego człowieka.

Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na jabłka, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Spodziewaj się ciekawej wizyty znajomego z zagranicy. Osoby nie będące w związku spod znaku Panny w zbliżającym się tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na długie lata.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staraj się pić więcej wina, wbrew przekonaniom napoje od czasu do czasu działają w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak nietypowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Saturn w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na pomarańcze, te owoce mogą dostarczyć ci dużo energii. Zakończ przywoływać przeszłość, a zauważ to co teraz, i podtrzymuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Rak przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Wolne kobiety spod znaku Raka w najbliższym czasie będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość godzin spędzać na ćwiczeniach. W myślach Lwa narodzą się nowe idee finansowe. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 57. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. Nie oczekuj ciekawej niespodzianki od gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Wadze wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna zapowiadanych zmian. Poczujesz, iż dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Strzelec Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ wiele problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. We wtorek w południe układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Przekonasz się, że przez wsparcie koleżanek nie mają spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z rodziną do kina. Ten tydzień dla Panny to zaczątek unikalnego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości i informacji. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W bieżącym okresie nie polecane jest wykonywanie dużych inicjatyw, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny czas na podróże. Słońce znajdzie się w takim układzie do Neptuna że spełnienie planów okaże się ułatwione. Układy konstelacji pokazują, że Pannie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu majątku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz minimalną szansę znaleźć ważny, poszukiwany element do pięknej mandali którą stanowi twoje życie. Wiele znaczącym znakiem może być zagubiony przedmiot w szufladzie członka rodziny. okresie, będziesz łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne propozycje wyjazdu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zmieniasz się tak nietypowo, że znajomi nie mogą dotrzymać ci kroku. Jeżeli niedawno trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych możesz liczyć na poprawę. Jeżeli marzysz o własnej firmie, to jest na to doskonały moment na tego typu wyzwania. ...
więcej i więcej »

stopka