horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Lwa

Księżyc ułoży się w takim położeniu do Saturna że spełnienie postanowień będzie nieco utrudnione. Ten tydzień dla Panny to start nowego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. Pij mniej wina, pamiętaj że, płyny zasadniczo oddziaływują bezpośrednio na Twoje przepływy energetyczne.

Oczekuj miłej wizyty gościa z innego miasta. Pannie nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Merkury w kombinacji wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa.

Wiarygodna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej znajomości pomóż jej. Uczysz się tak szybko, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. Wspólne działanie na Pannę planety Neptun i Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę.

W przyszłym tygodniu czeka Cię ważna podróż, na której zrozumiesz, iż Twoja opinia niektórych osób będzie nieprawdziwa. W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużo więcej godzin przebywać na ćwiczeniach. W głowie Panny pojawią się nowe pomysły finansowe. Materialnie najbliższe dni będą okresem straconych nadziei.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Najbliższy czas w firmie Barana, okaże się porą podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze rozpatrzeć.Tydzień okaże się dla Barana bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Byk W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Saturn, który systematycznie przynosi powodzenie Bykowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak łaskawy, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Choćby ostatnio trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Rak ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na długą przechadzkę nad wodę. W zbliżającym się okresie postaraj się dużo więcej czasu przesiadywać w pracy. W myślach Lwa narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Panna Przekonasz się, że przez wsparcie najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 16. ... więcej i więcej »

Waga W zbliżającym się okresie postaraj się większość czasu przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Wagi narodzą się nowe idee zarobkowe. Dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Waga przekona się, że z pomocą przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Skorpion Single spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Strzelec Znaki na niebie pokazują, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie dobrego imienia. W czwartek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Koziorożec Tydzień sprzyja zakupom i małym zmianom planów. Nadejdzie wkrótce okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Ponieważ sami się gubimy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Zaprzestań rozgrzebywać dawne zdarzenia, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, i podtrzymuj znajomości, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Ryby W sobotę wieczorem Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten czas. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 1. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przyszedł czas, żeby zacząć spokojniej wyrażać własne przekonania. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Saturn w kombinacji wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Skończ przywoływać to co było, a dojrzyj to co teraz, i pielęgnuj znajomości, ponieważ wkrótce mogą być przydatne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor żółty, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Zmieniasz się tak nietypowo, że znajomi nie umieją dotrzymać ci kroku. Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W wtorek znajomy pogorszy Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Pannie przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W najbliższych dniach naucz się sprawiedliwie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych spotkań. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W środę znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to teraz jest to genialny okres na takie postanowienia. Tydzień sprzyja zmianom w pracy oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. ...
więcej i więcej »

stopka