horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Lwa

Choćby ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Już niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Tydzień sprzyja zmianom w życiu i ostrożnym modyfikacjom planów.

W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny czas na wypoczynek. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 95.

Księżyc ustawi się w takim układzie w stosunku do Jowisza że wykonanie postanowień może okazać się przyspieszone. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Panny zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie początkiem od dawna zapowiadanych zmian. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu.

Pannie nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. Wzajemne wpływanie na Pannę planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone szansę na porażkę. W weekend naucz się rozmyślnie dzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych wrażeń.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem na zmiany. Dlatego, że sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie jedynie swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt nadal będzie w niekorzystnym układzie z Neptunem co wpłynie na sprawy zawodowe. Spodziewaj się ciekawej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Rak Uczuciowo ten tydzień będzie okresem dużych szans. Wkrótce przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy czas okaże się dla Lwa wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie piątek. ... więcej i więcej »

Panna Mars, który przeważnie przynosi szczęście Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie spore niepowodzenie. Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej udaj się na aktywną przechadzkę w teren. ... więcej i więcej »

Waga Możesz spodziewać się niemiłej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Jeśli myślisz o stałym związku, to teraz jest to wspaniały etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. W bieżącym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Strzelec O ile fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to genialny etap na tego typu działania. Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Neptun i Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Koziorożec Możesz spodziewać się trudnej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. Koziorożec ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym czasie pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe znajomości. Nie siedź zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego idź na aktywną wędrówkę w góry. ... więcej i więcej »

Ryby Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że wykonanie planów okaże się bardzo opóźnione. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie wola spotkania i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wolne kobiety spod znaku Panny w zbliżającym się okresie czasu będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na długie lata. Nie oczekuj towarzyskiej zmiany ze strony znajomego z zagranicy. Tydzień w pracy Panny, okaże się czasem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dokładnie przeanalizować .Tydzień stanie się dla Panny wysoce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O Pannie, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. Uczysz się tak niestandardowo, że znajomi nie mogą cię zrozumieć. Finansowo najbliższe dni będą okresem szybkiego rozwoju. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące zadania które odkłada codziennie, w sobotę przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Jowisz sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. Przygotuj się starannie do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Materialnie nadchodzące dni będą czasem na zmiany. Układy konstelacji oznajmiają, że Pannie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. Nie oczekuj miłej przygody ze strony gościa z zagranicy. ...
więcej i więcej »

stopka