horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo ogarnąć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. Merkury nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wycieczki.

Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na morele, te owoce mogą zabrać Ci dużo energii. Skończ wspominać minione czasy, natomiast zauważ przyszłość, i podtrzymuj przyjaźnie, gdyż niedługo mogą się przydać. Pewna kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz zaprzepaścić więzi pomóż tej osobie.

Za parę dni odbędzie się fizyczna wędrówka, podczas której dowiesz się, iż Twoja ocena osób będzie niesprawiedliwa. Jowisz, który zazwyczaj przynosi powodzenie Pannie, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak szczodry, bądź gotowy duże rozgoryczenie. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego nadchodzący tydzień, da Pannie wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Panna przekona się, że z pomocą przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Marsa masz szansę na czas ukończyć swojecele.

O Pannie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. Gwiazdozbiór Panny krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Plutonem co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych przykrości.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Materialnie najbliższe dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Byk Zanotuj sobie by do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. Znaki na niebie oznajmiają, że Bykowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ważna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć tej więzi odmów jej. Niedobrym omenem będzie element biżuterii w ręku przyjaciela. ... więcej i więcej »

Rak Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień będzie nieznacznie opóźnione. Astrologiczne obliczenia mówią, że Rakowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Panna Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor żółty, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najbliższy tydzień w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień będzie dla Panny bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień w pracy Wagi, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień stanie się dla Wagi wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Niedługo przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Skorpion Dzięki pozytywnemu układowi Marsa zbliżający się tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Poczujesz, że przez wsparcie kolegów nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zapamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor niebieski, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą dać Ci dużo mocy. Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Ryby W środę w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym dniu. Już niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem mają szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pannie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Układy konstelacji oznajmiają, że Pannie teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu szacunku. Jeśli sami się cenimy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Koniec tygodnia to odpowiedni czas do samotnych wypraw podczas których możesz odpocząć. Spodziewaj się zawodowej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Wenus, który przeważnie dostarcza pomyślność Pannie, w najbliższym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Merkurego najbliższy tydzień, przyniesie Pannie dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Panna przekona się, że z pomocą znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym dniu. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas na ciekawe wyzwania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Finansowo ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego wybierz się na szybką wycieczkę nad wodę. Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu oraz niespodziewanym modyfikacjom celów. ...
więcej i więcej »

stopka