horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zdarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotęgowane wpływanie na Pannę planety Jowisz oraz Uran oznacza zwiększone szansę na sukces. W weekend spróbuj rozsądnie podzielić swój czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych spotkań.

Pewna osoba w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni pomóż tej osobie. Panna ma pod koniec tego tygodnia obserwować dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Za parę dni odbędzie się długa wędrówka, podczas której zrozumiesz, iż Twoja opinia przyjaciół jest słuszna.

Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące zadania które odkłada każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. W piątek po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany w tym dniu. Złym omenem stanie się roślina na zdjęciu u osoby, którą lubisz.

Nie siedź całymi dniami przed komputerem, zamiast tego idź na krótką przechadzkę do parku. Przekonasz się, że dzięki pomocy układu planet nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. Dokładność i pedantyzm osób spod znaku Panny zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może stać się przyczyną od dawna oczekiwanych roszad.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. W nadchodzącym czasie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Byk Masz dużą szansę odszukać ważny, pasujący element do delikatnej mandali którą jest twoja rodzina. Finansowo ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt pojawią się nowe koncepcje finansowe. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Rak poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Materialnie najbliższe dni będą okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i ostrożnym modyfikacjom celów. W przyszłym czasie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdozbiór Panny nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co wpłynie na życie przyjaciół. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga Zmiana położenia Merkurego w znaku Wagi która niedługo się wydarzy już niedługo da się odczuć pozytywnym wpływem. Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę emocje. ... więcej i więcej »

Skorpion Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. Choćby ostatnio dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Strzelca narodzą się nowe idee zarobkowe. Pij inne ilości alkoholu, pamiętaj że, płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Koziorożca zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem dawno spodziewanych roszad. Niedobrym omenem będzie drobna moneta na stole u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Wodnik W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Masz jedyną możliwość podreperować nie jedynie swoje nastawienie, lecz także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiany będą przebiegać w powolnym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. Dlatego, że sami się nie cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wzajemne wpływanie na Ciebie planety Neptun oraz Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. Jowisz sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Pannie nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Astrologiczne obliczenia pokazują, że Pannie w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. W przyszłym tygodniu będzie miała miejsce umysłowa wyprawa, podczas której dowiesz się, iż Twoja krytyka przyjaciół będzie fałszywa. Finansowo bieżący tydzień będzie czasem dużych szans. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

O Pannie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. W nadchodzącym tygodniu nie polecane jest realizowanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej zagospodarować swój wolny czas na rekreację. Masz obecnie możliwość wzmocnić nie tylko własne nastawienie, lecz również relacje z rodziną. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Merkurego że wykonanie zamiarów może okazać się ułatwione. Pannie wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym modyfikacjom celów. ...
więcej i więcej »

stopka