horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko ogarnąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. Jowisz, który przeważnie dostarcza szczęście Pannie, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Cię wielkie rozczarowanie.

O Pannie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. Wzajemne działanie na siebie planety Jowisz oraz Uran oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. Przygotuj się szybko na sobotę, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną na koncert.

Pannie nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż zwykle. czwartek wydumasz niedługo awansować. W sobotę sposobne są interesujące propozycje zawodowe. Spodziewaj się ciekawej niespodzianki od bliskiego z zagranicy.

Pewna koleżanka w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz skończyć relacji towrzyskiej odmów jej. Działasz tak długo, że pozostali nie potrafią dotrzymać ci kroku. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że wykonanie postanowień może okazać się nieznacznie utrudnione.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staraj się pić więcej wina, wbrew przekonaniom napoje od czasu do czasu działają w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak nietypowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Saturn w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na pomarańcze, te owoce mogą dostarczyć ci dużo energii. Zakończ przywoływać przeszłość, a zauważ to co teraz, i podtrzymuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Rak przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Wolne kobiety spod znaku Raka w najbliższym czasie będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość godzin spędzać na ćwiczeniach. W myślach Lwa narodzą się nowe idee finansowe. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 57. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. Nie oczekuj ciekawej niespodzianki od gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Wadze wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna zapowiadanych zmian. Poczujesz, iż dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Strzelec Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ wiele problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. We wtorek w południe układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Przekonasz się, że przez wsparcie koleżanek nie mają spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pluton, który systematycznie przynosi szczęście Pannie, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak dobry, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Ważnym omenem okaże się zagubiony przedmiot na stole u znajomego. tygodniu, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz ekspresowo awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe oferty podróży. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Rozmyślasz się tak niestandardowo, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na spacer. Piątek to odpowiedni czas do samotnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

O Pannie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. O ile fantazjujesz o kupnie domu, aktualnie jest na to genialny czas na takowe postanowienia. Pannie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przyszły tydzień dla Panny to zaczątek nowego okresu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub informacji. Rozmyślasz się tak niestandardowo, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem siebie. Aby Wszystko zrozumieć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. ...
więcej i więcej »

stopka