horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 9. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozsądnie rozdzielić swój czas między uczuciami i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci zbędnych zdarzeń.

nadchodzącym tygodniu, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty podróży. Wolne kobiety spod znaku Panny w najbliższym czasie będą miały szansę na poznanie partnera na całe życie. Złym sygnałem może być pęk kluczy na stole u umundurowanego człowieka.

Rozmyślasz się tak szybko, że znajomi nie mogą dotrzymać ci kroku. Znaki na niebie mówią, że Pannie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. Panna ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu.

Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo ogarnąć powinno się zaangażować uczucia. Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Najbliższy czas w firmie Barana, okaże się porą podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze rozpatrzeć.Tydzień okaże się dla Barana bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Byk W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Saturn, który systematycznie przynosi powodzenie Bykowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak łaskawy, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Choćby ostatnio trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Rak ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na długą przechadzkę nad wodę. W zbliżającym się okresie postaraj się dużo więcej czasu przesiadywać w pracy. W myślach Lwa narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Panna Przekonasz się, że przez wsparcie najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 16. ... więcej i więcej »

Waga W zbliżającym się okresie postaraj się większość czasu przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Wagi narodzą się nowe idee zarobkowe. Dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Waga przekona się, że z pomocą przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Skorpion Single spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Strzelec Znaki na niebie pokazują, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie dobrego imienia. W czwartek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Koziorożec Tydzień sprzyja zakupom i małym zmianom planów. Nadejdzie wkrótce okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Ponieważ sami się gubimy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Zaprzestań rozgrzebywać dawne zdarzenia, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, i podtrzymuj znajomości, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Ryby W sobotę wieczorem Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten czas. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 1. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wydarzenia będą dziać się w powolnym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. Dla Panny najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Egzaltacja Neptuna w znaku Panny która w przeszłości miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym wpływem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu i dużym modyfikacjom celów. W najbliższym czasie przydarzy Ci się duchowa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia osób jest właściwa. W wtorek nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

O ile marzysz o stałym związku, aktualnie jest to znakomity moment na wiążące działania. Pozycja centralna Urana w znaku Panny która niedawno miała miejsce już wkrótce da o sobie znać mocnym działaniem. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie z dużym prawdopodobieństwem piątek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O Pannie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 7. W nadchodzącym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny czas na sport. ...
więcej i więcej »

stopka