horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty zawodowe. Przygotuj się starannie do weekendu, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. Nie siedź zbyt długo przed komputerem, zamiast tego wybierz się na aktywną wycieczkę w góry.

Uczuciowo ten tydzień będzie okresem dużych szans. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 94. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie prawdopodobnie środa.

Oczekuj trudnej niespodzianki od gościa z zagranicy. Znaki na niebie oznajmiają, że Pannie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od znajomych zrozumienia.

Masz niepowtarzalną możliwość uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, lecz również więzi z bliskimi. Dzięki odpowiedniemu układowi Urana najbliższy tydzień, da Pannie dużo niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Panna przekona się, iż z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. Gwiazdozbiór Panny ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co wpłynie na życie zawodowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem na zmiany. Dlatego, że sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie jedynie swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt nadal będzie w niekorzystnym układzie z Neptunem co wpłynie na sprawy zawodowe. Spodziewaj się ciekawej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Rak Uczuciowo ten tydzień będzie okresem dużych szans. Wkrótce przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy czas okaże się dla Lwa wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie piątek. ... więcej i więcej »

Panna Mars, który przeważnie przynosi szczęście Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie spore niepowodzenie. Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej udaj się na aktywną przechadzkę w teren. ... więcej i więcej »

Waga Możesz spodziewać się niemiłej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Jeśli myślisz o stałym związku, to teraz jest to wspaniały etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. W bieżącym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Strzelec O ile fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to genialny etap na tego typu działania. Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Neptun i Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Koziorożec Możesz spodziewać się trudnej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. Koziorożec ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym czasie pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe znajomości. Nie siedź zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego idź na aktywną wędrówkę w góry. ... więcej i więcej »

Ryby Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że wykonanie planów okaże się bardzo opóźnione. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie wola spotkania i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Gwiazdy oznajmiają, że Pannie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie majątku. Najbliższy tydzień w firmie Panny, okaże się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Najbliższy tydzień będzie dla Panny wysoce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Urana będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. Na weekend spróbuj sprawiedliwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych zdarzeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spotęgowane oddziaływanie na Pannę planety Neptun oraz Saturn oznacza zwiększone szansę na sukces. Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Aby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę emocje. Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, aktualnie jest to znakomity okres na tego typu wyzwania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się początkiem od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Spotęgowane wpływanie na siebie planety Mars oraz Merkury oznacza zmniejszone szansę na sukces. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że mało znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz dużym modyfikacjom planów. Doświadczysz, że przez wsparcie układu planet nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. Pozycja centralna Neptuna w znaku Panny która niedługo się wydarzy już za kilka dni da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

stopka