horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Byka

Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Piątek to właściwy termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Spodziewaj się towarzyskiej zmiany ze strony znajomego z innego miasta.

Zaprzestań rozpamiętywać dawne dzieje, a dostrzeż to co teraz, oraz podtrzymuj przyjaźnie, ponieważ wkrótce mogą być pomocne. Plany będą działy się w gwałtownym czasie, tak jakby od lat do tego się przymierzały. W bieżącym tygodniu nie polecane jest wykonywanie dużych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na podróże.

Astrologiczne obliczenia pokazują, że Pannie w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu dawnych znajomych. Niebawem przydarzy Ci się duchowa podróż, dzięki której pojmiesz, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. Masz małą nadzieję zobaczyć jeden, pasujący kawałek do skomplikowanej układanki którą jest twój własny świat.

Pannie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. Pannie szczególnie będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Materialnie najbliższe dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Byk Zanotuj sobie by do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. Znaki na niebie oznajmiają, że Bykowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ważna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć tej więzi odmów jej. Niedobrym omenem będzie element biżuterii w ręku przyjaciela. ... więcej i więcej »

Rak Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień będzie nieznacznie opóźnione. Astrologiczne obliczenia mówią, że Rakowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Panna Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor żółty, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najbliższy tydzień w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień będzie dla Panny bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień w pracy Wagi, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień stanie się dla Wagi wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Niedługo przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Skorpion Dzięki pozytywnemu układowi Marsa zbliżający się tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Poczujesz, że przez wsparcie kolegów nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zapamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor niebieski, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą dać Ci dużo mocy. Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Ryby W środę w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym dniu. Już niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem mają szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najbliższy tydzień w pracy Panny, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy tydzień stanie się dla Panny wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Panny zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie początkiem od dawna oczekiwanych roszad. Wspólne wpływanie na Pannę planety Mars oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i małym modyfikacjom planów. Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie postanowień okaże się nieznacznie utrudnione. Plany będą działy się w niespodziewanym tempie, jakby od lat na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nie przesiaduj wiecznie przed telewizorem, zamiast tego idź na krótką wędrówkę w góry. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużo więcej godzin przebywać w pracy. W głowie Panny narodzą się świeże idee finansowe. Panna ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny korzystny do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Niedługo wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Marsa że wykonanie planów może okazać się nieco ułatwione. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ...
więcej i więcej »

stopka