horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Byka

Najbliższy czas w pracy Panny, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy tydzień będzie dla Panny wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych roszad. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 8.

Uważaj by pić inne ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny od czasu do czasu wpływają w znacznym stopniu na Twoje ciało. Pluton, który częstokroć dostarcza dobrą passę Pannie, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak szczodry, czeka Cię spore rozgoryczenie. W najbliższym czasie będzie miała miejsce umysłowa wędrówka, na której dowiesz się, iż Twoja opinia przyjaciół będzie fałszywa.

Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na cytryny, one mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Emocjonalnie ten tydzień będzie okresem na zmiany. Merkury w koniunkcji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne.

Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Pannie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w utracie ukochanego. Saturn pomaga w załatwianiu spraw osobistych. Zaprzestań wspominać dawne zdarzenia, a doceń to co teraz, oraz podtrzymuj koneksje, ponieważ wkrótce mogą się przydać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. W nadchodzącym czasie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Byk Masz dużą szansę odszukać ważny, pasujący element do delikatnej mandali którą jest twoja rodzina. Finansowo ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt pojawią się nowe koncepcje finansowe. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Rak poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Materialnie najbliższe dni będą okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i ostrożnym modyfikacjom celów. W przyszłym czasie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdozbiór Panny nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co wpłynie na życie przyjaciół. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga Zmiana położenia Merkurego w znaku Wagi która niedługo się wydarzy już niedługo da się odczuć pozytywnym wpływem. Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę emocje. ... więcej i więcej »

Skorpion Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. Choćby ostatnio dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Strzelca narodzą się nowe idee zarobkowe. Pij inne ilości alkoholu, pamiętaj że, płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Koziorożca zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem dawno spodziewanych roszad. Niedobrym omenem będzie drobna moneta na stole u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Wodnik W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Masz jedyną możliwość podreperować nie jedynie swoje nastawienie, lecz także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiany będą przebiegać w powolnym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. Dlatego, że sami się nie cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dobrym omenem może być odblask światła na zdjęciu u dziecka. Nie spędzaj czasu zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego idź na krótką wędrówkę w góry. Przygotuj się szybko do weekendu, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W zbliżającym się tygodniu postaraj się większość godzin przebywać z dzieckiem. W głowie Panny pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Masz niepowtarzalną szansę podreperować nie tylko swoje nastawienie, lecz także układy z przyjaciółmi. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna nadchodzący tydzień, przyniesie Pannie dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Panna przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dla Panny najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Uważaj by pić inne ilości kawy, wbrew pozorom płyny czasami wpływają bezpośrednio na Twoje zachowanie. Panna ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w piątek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Panna ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w sobotę szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. Pluton, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Pannie, w nadchodzącym okresie nie będzie tak hojny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. Materialnie ten tydzień będzie czasem straconym. ...
więcej i więcej »

stopka