horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Byka

Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Księżyc nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. Gwiazdozbiór Panny nadal będzie w sprzyjającym układzie z Jowiszem co wpłynie na sprawy intymne.

W nadchodzącym okresie postaraj się większość godzin spędzać z dzieckiem. W umyśle Panny pojawią się nowe pomysły finansowe. Masz sporą szansę odnaleźć ważny, pasujący element do delikatnej mandali którą jest twój własny świat. W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości.

Tydzień sprzyja robieniu porządków i niespodziewanym zmianom planów. Panna ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. We wtorek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym czasie.

Pannie wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Wzajemne działanie na Ciebie planety Mars i Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. Gwiazdy oznajmiają, że Pannie teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie dobrego imienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staraj się pić więcej wina, wbrew przekonaniom napoje od czasu do czasu działają w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak nietypowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Saturn w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na pomarańcze, te owoce mogą dostarczyć ci dużo energii. Zakończ przywoływać przeszłość, a zauważ to co teraz, i podtrzymuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Rak przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Wolne kobiety spod znaku Raka w najbliższym czasie będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość godzin spędzać na ćwiczeniach. W myślach Lwa narodzą się nowe idee finansowe. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 57. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. Nie oczekuj ciekawej niespodzianki od gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Wadze wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna zapowiadanych zmian. Poczujesz, iż dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Strzelec Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ wiele problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. We wtorek w południe układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Przekonasz się, że przez wsparcie koleżanek nie mają spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przygotuj się starannie na sobotę, być może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Tydzień sprzyja zakupom i ostrożnym zmianom zamiarów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nadchodzący czas w firmie Panny, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór dobrze rozstrzygnąć.Tydzień stanie się dla Panny wielce pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Marsa zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca nadchodzący tydzień, przyniesie Pannie dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Panna poczuje, iż przy pomocy przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. Nie spędzaj czasu całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej idź na długą wycieczkę po parku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zapamiętaj by do soboty pozałatwiać wszelkie ważne formalności. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Tobie smutki, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Księżyc ułoży się w takim układzie do Wenus że wykonanie zamiarów okaże się bardzo ułatwione. Pannie przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zmiany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, jakby od lat na to czekały. Działasz tak szybko, że pozostali nie potrafią dotrzymać ci kroku. Wiarygodna kobieta w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić tej znajomości odmów jej. ...
więcej i więcej »

stopka