horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Byka

Przychodzi czas, by zacząć aktywnie wyrażać własne uczucia. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Na weekend naucz się sprawiedliwie dzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych wrażeń.

Najbliższy czas w pracy Panny, okaże się czasem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy tydzień okaże się dla Panny wybitnie pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz twardszy niż zwykle. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W piątek sposobne są niewiarygodne oferty podróży. W poniedziałek rano dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje działania w tym dniu.

W najbliższym czasie pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie wtorek. Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 18.

O Pannie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. Neptun nie sprzyja odnawianiu kontaktów zawodowych. Wiarygodna kobieta w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć przyjaźni odmów tej osobie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Najbliższy czas w firmie Barana, okaże się porą podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze rozpatrzeć.Tydzień okaże się dla Barana bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Byk W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Saturn, który systematycznie przynosi powodzenie Bykowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak łaskawy, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Choćby ostatnio trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Rak ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na długą przechadzkę nad wodę. W zbliżającym się okresie postaraj się dużo więcej czasu przesiadywać w pracy. W myślach Lwa narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Panna Przekonasz się, że przez wsparcie najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 16. ... więcej i więcej »

Waga W zbliżającym się okresie postaraj się większość czasu przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Wagi narodzą się nowe idee zarobkowe. Dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Waga przekona się, że z pomocą przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Skorpion Single spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Strzelec Znaki na niebie pokazują, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie dobrego imienia. W czwartek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Koziorożec Tydzień sprzyja zakupom i małym zmianom planów. Nadejdzie wkrótce okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Ponieważ sami się gubimy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Zaprzestań rozgrzebywać dawne zdarzenia, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, i podtrzymuj znajomości, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Ryby W sobotę wieczorem Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten czas. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 1. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W zbliżającym się tygodniu próbuj dużą ilość czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Panny pojawią się świeże idee finansowe. Wolne kobiety spod znaku Panny w nadchodzącym czasie będą miały szansę na odnalezienie partnera na długie lata. Pannie raczej słabo będzie sprzyjało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W najbliższych dniach naucz się rozsądnie podzielić czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych spotkań. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a dojrzyj to co teraz, oraz podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż lada dzień mogą być przydatne. Przekonasz się, że dzięki pomocy kolegów nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące sprawy które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Już niedługo pojawi się w twojej głowie wola przemian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe wyznania. Jeśli fantazjujesz o stałym związku, to jest to idealny okres na takowe wyzwania. Materialnie nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. ...
więcej i więcej »

stopka