horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Byka

Jowisz w układzie wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Spotka Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo zrozumieć należy oddalić chłodne kalkulacje. O Pannie, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy.

Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością środa. Jowisz sprzyja odnawianiu kontaktów zawodowych. Konstelacja Panny nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Uranem co wpłynie na życie rodziny.

W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Przyszedł okres, by zacząć aktywnie uzewnętrzniać własne emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości kawy, pamiętaj że, napoje od czasu do czasu wpływają bezpośrednio na Twoje ciało.

Zmieniasz się tak długo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. Pannie nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. Księżyc ułoży się w takim układzie do Urana że zrealizowanie planów będzie bardzo opóźnione.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem na zmiany. Dlatego, że sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie jedynie swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt nadal będzie w niekorzystnym układzie z Neptunem co wpłynie na sprawy zawodowe. Spodziewaj się ciekawej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Rak Uczuciowo ten tydzień będzie okresem dużych szans. Wkrótce przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy czas okaże się dla Lwa wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie piątek. ... więcej i więcej »

Panna Mars, który przeważnie przynosi szczęście Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie spore niepowodzenie. Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej udaj się na aktywną przechadzkę w teren. ... więcej i więcej »

Waga Możesz spodziewać się niemiłej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Jeśli myślisz o stałym związku, to teraz jest to wspaniały etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. W bieżącym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Strzelec O ile fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to genialny etap na tego typu działania. Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Neptun i Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Koziorożec Możesz spodziewać się trudnej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. Koziorożec ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym czasie pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe znajomości. Nie siedź zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego idź na aktywną wędrówkę w góry. ... więcej i więcej »

Ryby Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że wykonanie planów okaże się bardzo opóźnione. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie wola spotkania i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W bieżącym czasie nie jest wskazane realizowanie dużych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny czas na sport. Panna ma pod koniec tego tygodnia obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Pannie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wzajemne wpływanie na siebie planety Neptun oraz Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor fioletowy, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Koniec tygodnia to właściwy okres do samotnych wycieczek podczas których możesz odpocząć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny gdyż wiele incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor czerwony, badaj świat dookoła na obecność tego koloru. Konstelacja Panny ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Marsem co wpłynie na sprawy codzienne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Wenus, który zazwyczaj dostarcza powodzenie Pannie, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy spore rozczarowanie. Zmiana położenia Merkurego w znaku Panny która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da się odczuć pozytywnym działaniem. ...
więcej i więcej »

stopka