horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Finansowo nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. W środę znajomy pogorszy Ci plany, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Masz właśnie szansę poprawić nie jedynie swoje samopoczucie, lecz także znajomości z bliskimi.

Wenus nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Piątek to dobry czas do indywidualnych spacerów w czasie których możesz spotkać ukochanego. Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i niespodziewanym zmianom planów.

Pannie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Wiele znaczącym znakiem może okazać się zagubiony przedmiot w torbie umundurowanego człowieka. Nie spędzaj czasu zbyt długo przed laptopem, zamiast tego wybierz się na szybką wędrówkę w góry.

W nadchodzącym okresie próbuj większość czasu spędzać w pracy. W myślach Panny narodzą się nowe idee finansowe. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią działać na zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na cytryny, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Zapamiętaj by do niedzieli zrealizować wszelkie istotne zagadnienia. Opatrzność przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Tobie straty, jakie doznałeś w poprzednich dniach .

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Materialnie najbliższe dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Byk Zanotuj sobie by do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. Znaki na niebie oznajmiają, że Bykowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ważna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć tej więzi odmów jej. Niedobrym omenem będzie element biżuterii w ręku przyjaciela. ... więcej i więcej »

Rak Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień będzie nieznacznie opóźnione. Astrologiczne obliczenia mówią, że Rakowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Panna Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor żółty, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najbliższy tydzień w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień będzie dla Panny bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień w pracy Wagi, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień stanie się dla Wagi wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Niedługo przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Skorpion Dzięki pozytywnemu układowi Marsa zbliżający się tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Poczujesz, że przez wsparcie kolegów nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zapamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor niebieski, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą dać Ci dużo mocy. Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Ryby W środę w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym dniu. Już niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem mają szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

zbliżającym się czasie okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek rozważysz niedługo awansować. W sobotę możliwe są interesujące propozycje spotkania. Przestań wspominać dawne dzieje, a dojrzyj to co teraz, i dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W głowie Panny narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 2 0. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre relacje. Pamiętaj! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor biały, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Staranność i sumienność ludzi spod znaku Panny zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się początkiem dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Zaprzestań analizować to co było, a dojrzyj teraźniejszość, oraz pielęgnuj stosunki towarzyskie, bo wkrótce mogą się przydać. W wtorek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zwróć uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Choćby ostatnimi czasy dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

stopka