horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Przygotuj się szybko na sobotę, może znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną do kina. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. Zwróć uwagę z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty.

Saturn w kompozycji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Najbliższy czas w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdy wybór dobrze przeanalizować . Najbliższy czas będzie dla Panny wielce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. Słońce ustawi się w takim położeniu do Saturna że zrealizowanie planów może okazać się nieznacznie ułatwione.

Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz spodziewać się poprawy. Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną dawno oczekiwanych roszad. Przyszedł czas, żeby rozpocząć inaczej wyrażać własne myśli. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy.

Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością piątek. Staraj się pić umiarkowane ilości wody, wbrew przekonaniom napoje czasami wpływają bezpośrednio na Twoje zachowanie. Dla Panny ten tydzień to okres spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. W nadchodzącym czasie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Byk Masz dużą szansę odszukać ważny, pasujący element do delikatnej mandali którą jest twoja rodzina. Finansowo ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt pojawią się nowe koncepcje finansowe. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Rak poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Materialnie najbliższe dni będą okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i ostrożnym modyfikacjom celów. W przyszłym czasie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdozbiór Panny nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co wpłynie na życie przyjaciół. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga Zmiana położenia Merkurego w znaku Wagi która niedługo się wydarzy już niedługo da się odczuć pozytywnym wpływem. Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę emocje. ... więcej i więcej »

Skorpion Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. Choćby ostatnio dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Strzelca narodzą się nowe idee zarobkowe. Pij inne ilości alkoholu, pamiętaj że, płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Koziorożca zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem dawno spodziewanych roszad. Niedobrym omenem będzie drobna moneta na stole u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Wodnik W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Masz jedyną możliwość podreperować nie jedynie swoje nastawienie, lecz także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiany będą przebiegać w powolnym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. Dlatego, że sami się nie cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zaprzestań przywoływać to co było, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o układy, bo już za parę dni mogą się przydać. Masz dużą szansę zobaczyć pojedynczy, pasujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoje życie. Dzięki pozytywnemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, da Pannie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Panna poczuje, iż przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Pannie dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Panna poczuje, iż przy pomocy rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Gwiazdy oznajmiają, że Pannie teraz nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu majątku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W wtorek nieznajomy zepsuje Tobie plany, ale do czwartku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Przekonasz się, że przez wsparcie rodziców nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Panny nie zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może stać się początkiem z dawna zapowiadanych zmian. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Panna ma nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek wyjątkowo zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. O Pannie, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. Dobrym sygnałem będzie drobna moneta w ręku starego człowieka. ...
więcej i więcej »

stopka