horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Masz obecnie możliwość uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz również kontakty z rodziną. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty.

Mars, który systematycznie przynosi powodzenie Pannie, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, czeka Ciebie duże niepowodzenie. Księżyc znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Neptuna że wykonanie zamiarów okaże się mocno przyspieszone. Wkrótce zaistnieje w twojej głowie wola przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania.

Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. Wzajemne działanie na Pannę planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Osoby nie będące w związku spod znaku Panny w zbliżającym się tygodniu będą miały sposobność na odnalezienie drugiej połówki na długie lata.

Ważna persona w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz utracić przyjaźni odmów jej. Egzaltacja Marsa w znaku Panny która niedługo będzie miała miejsce już niedługo da o sobie znać negatywnym oddziaływaniem. Już wkrótce przydarzy Ci się krótka wyprawa, na której dowiesz się, iż Twoja ocena niektórych osób będzie nieprawdziwa.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staraj się pić więcej wina, wbrew przekonaniom napoje od czasu do czasu działają w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak nietypowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Saturn w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na pomarańcze, te owoce mogą dostarczyć ci dużo energii. Zakończ przywoływać przeszłość, a zauważ to co teraz, i podtrzymuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Rak przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Wolne kobiety spod znaku Raka w najbliższym czasie będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość godzin spędzać na ćwiczeniach. W myślach Lwa narodzą się nowe idee finansowe. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 57. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. Nie oczekuj ciekawej niespodzianki od gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Wadze wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna zapowiadanych zmian. Poczujesz, iż dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Strzelec Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ wiele problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. We wtorek w południe układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Przekonasz się, że przez wsparcie koleżanek nie mają spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe znajomości. Doświadczysz, że przez pomoc kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Staranność i pedantyzm osób spod znaku Panny nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną dawno zapowiadanych zmian. W zbliżającym się tygodniu staraj się więcej godzin przesiadywać w domu. W myślach Panny pojawią się świeże pomysły zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Ten tydzień dla Panny to start nowego rozdziału, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz informacji. Piątek to dobry termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Rozmyślasz się tak długo, że pozostali nie umieją ci pomóc. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dla Panny najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Masz nikłą szansę zobaczyć pewien, poszukiwany element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoja rodzina. Zmiana położenia Jowisza w znaku Panny która jakiś czas temu miała miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie pozytywnym wpływem. ...
więcej i więcej »

stopka