horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do normy. W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. Egzaltacja Merkurego w znaku Panny która w przeszłości miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym wpływem.

Panna ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Saturn w kombinacji wraz z Wenusem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz niespodziewanym zmianom planów.

Nie siedź zbyt długo przed komputerem, zamiast tego idź na szybką wędrówkę do parku. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na samopoczucie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na jabłka, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Zanotuj sobie by do piątku załatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Tobie smutki, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu.

zbliżającym się czasie okresie, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się niebawem awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne propozycje wyjazdu. Wenus nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów zawodowych. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużą ilość godzin przebywać na siłowni. W umyśle Panny pojawią się nowe idee finansowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Najbliższy czas w firmie Barana, okaże się porą podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze rozpatrzeć.Tydzień okaże się dla Barana bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Byk W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Saturn, który systematycznie przynosi powodzenie Bykowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak łaskawy, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Choćby ostatnio trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Rak ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na długą przechadzkę nad wodę. W zbliżającym się okresie postaraj się dużo więcej czasu przesiadywać w pracy. W myślach Lwa narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Panna Przekonasz się, że przez wsparcie najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 16. ... więcej i więcej »

Waga W zbliżającym się okresie postaraj się większość czasu przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Wagi narodzą się nowe idee zarobkowe. Dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Waga przekona się, że z pomocą przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Skorpion Single spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Strzelec Znaki na niebie pokazują, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie dobrego imienia. W czwartek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Koziorożec Tydzień sprzyja zakupom i małym zmianom planów. Nadejdzie wkrótce okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Ponieważ sami się gubimy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Zaprzestań rozgrzebywać dawne zdarzenia, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, i podtrzymuj znajomości, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Ryby W sobotę wieczorem Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten czas. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 1. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zbliżający się tydzień, da Pannie wiele atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Panna poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma spraw niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę z czasem ukończyć swojecele. Przekonasz się, że dzięki wsparciu najbliższych nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Panna ma w tym tygodniu słuchać uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych emocji. Przyszły tydzień dla Panny to zaczątek nowego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości lub informacji. Saturn, który zazwyczaj przynosi powodzenie Pannie, w najbliższym czasie nie zamierza być tak łaskawy, przygotuj się na spore niepowodzenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się szybko na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną do kina. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać w pracy. W myślach Panny narodzą się nowe pomysły finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zwracaj uwagę z kim masz kontakty i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Najbliższy tydzień w pracy Panny, okaże się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozpatrzeć.Tydzień stanie się dla Panny wielce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Masz nikłą szansę znaleźć pewien, poszukiwany kawałek do ciekawej mandali którą stanowi twoje życie. ...
więcej i więcej »

stopka