horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyzwania. Nadchodzi okres, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Ten tydzień dla Panny to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości oraz doświadczeń.

Pozycja centralna Merkurego w znaku Panny która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie mocnym oddziaływaniem. Przekonasz się, że dzięki wsparciu najbliższych nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużą ilość czasu przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Panny pojawią się nowe koncepcje zarobkowe.

Masz niepowtarzalną perspektywę uzdrowić nie tylko własne samopoczucie, lecz także kontakty z bliskimi. Wiele znaczącym znakiem może być drobna moneta w ręku osoby, którą lubisz. Układy konstelacji mówią, że Pannie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w utracie ukochanego.

Nadchodzący czas w pracy Panny, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas okaże się dla Panny bardzo pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię nieciekawe choroby to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem na zmiany. Dlatego, że sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie jedynie swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt nadal będzie w niekorzystnym układzie z Neptunem co wpłynie na sprawy zawodowe. Spodziewaj się ciekawej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Rak Uczuciowo ten tydzień będzie okresem dużych szans. Wkrótce przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy czas okaże się dla Lwa wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie piątek. ... więcej i więcej »

Panna Mars, który przeważnie przynosi szczęście Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie spore niepowodzenie. Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej udaj się na aktywną przechadzkę w teren. ... więcej i więcej »

Waga Możesz spodziewać się niemiłej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Jeśli myślisz o stałym związku, to teraz jest to wspaniały etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. W bieżącym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Strzelec O ile fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to genialny etap na tego typu działania. Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Neptun i Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Koziorożec Możesz spodziewać się trudnej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. Koziorożec ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym czasie pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe znajomości. Nie siedź zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego idź na aktywną wędrówkę w góry. ... więcej i więcej »

Ryby Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że wykonanie planów okaże się bardzo opóźnione. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie wola spotkania i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dzięki pozytywnemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, da Pannie wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Panna doświadczy, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę z czasem ukończyć swojecele. Możesz spodziewać się ciekawej przygody ze strony bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na wycieczkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W poniedziałek po południu szczęście nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania w tym czasie. Pannie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wycieczek podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Pannie wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w miłości, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Zapamiętaj aby do piątku zakończyć wszelkie istotne zagadnienia. Los przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Tobie troski, które doznałeś w poprzednim tygodniu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Jowisz w koniunkcji wraz z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie być może wtorek. ...
więcej i więcej »

stopka