horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Barana

Nadchodzący tydzień dla Panny to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. Panna ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. Niebezpieczny dla Ciebie numer na ten tydzień to 69.

Zakończ roztrząsać przeszłość, natomiast dojrzyj to co teraz, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo lada dzień mogą być przydatne. Panna ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. Pannie nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia.

Pluton, który częstokroć dostarcza powodzenie Pannie, w najbliższym okresie nie zamierza być tak łaskawy, czeka Cię duże rozczarowanie. Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na poziomki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Jeżeli sami się nie szanujemy spodziewajmy się od pozostałych przykrości.

Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Astrologiczne obliczenia mówią, że Pannie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie szacunku. Oczekuje na Pannę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby Wszystko pojąć należy wziąć pod uwagę uczucia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Materialnie najbliższe dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Byk Zanotuj sobie by do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. Znaki na niebie oznajmiają, że Bykowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ważna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć tej więzi odmów jej. Niedobrym omenem będzie element biżuterii w ręku przyjaciela. ... więcej i więcej »

Rak Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień będzie nieznacznie opóźnione. Astrologiczne obliczenia mówią, że Rakowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Panna Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor żółty, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najbliższy tydzień w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień będzie dla Panny bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień w pracy Wagi, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień stanie się dla Wagi wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Niedługo przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Skorpion Dzięki pozytywnemu układowi Marsa zbliżający się tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Poczujesz, że przez wsparcie kolegów nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zapamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor niebieski, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą dać Ci dużo mocy. Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Ryby W środę w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym dniu. Już niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem mają szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny gdyż wiele spraw związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Pannie szczególnie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie potrafią ci pomóc. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. Masz dużą szansę odszukać ważny, pasujący element do ciekawej mozaiki którą jest twoja rodzina. Przekonasz się, iż dzięki pomocy najbliższych nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny gdyż dużo incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Saturn pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W wtorek nieznajomy pogorszy Ci , ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Jowisz w zestawieniu wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Dobrym sygnałem może okazać się drobna moneta w torbie przyjaciela. ...
więcej i więcej »

stopka