horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Barana

Jowisz w kombinacji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Panna ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Przekonasz się, że przez pomoc kolegów nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia.

Koniec tygodnia to odpowiedni termin do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Finansowo nadchodzące dni będą czasem na zmiany. Spotęgowane oddziaływanie na Pannę planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia.

Księżyc ułoży się w takim układzie do Neptuna że wykonanie zamiarów okaże się mocno opóźnione. Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Pannie długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Panna poczuje, iż przy pomocy znajomych nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. W zbliżającym się czasie nie polecane jest realizowanie złożonych projektów, dużo lepiej zagospodarować swój wolny okres na sport.

Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że małe sprawy o których zapomina każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Pannie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Niedługo będzie miała miejsce umysłowa wyprawa, dzięki której pojmiesz, iż Twoja opinia osób jest nieprawdziwa.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. W nadchodzącym czasie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Byk Masz dużą szansę odszukać ważny, pasujący element do delikatnej mandali którą jest twoja rodzina. Finansowo ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt pojawią się nowe koncepcje finansowe. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Rak poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Materialnie najbliższe dni będą okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i ostrożnym modyfikacjom celów. W przyszłym czasie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdozbiór Panny nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co wpłynie na życie przyjaciół. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga Zmiana położenia Merkurego w znaku Wagi która niedługo się wydarzy już niedługo da się odczuć pozytywnym wpływem. Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę emocje. ... więcej i więcej »

Skorpion Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. Choćby ostatnio dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Strzelca narodzą się nowe idee zarobkowe. Pij inne ilości alkoholu, pamiętaj że, płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Koziorożca zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem dawno spodziewanych roszad. Niedobrym omenem będzie drobna moneta na stole u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Wodnik W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Masz jedyną możliwość podreperować nie jedynie swoje nastawienie, lecz także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiany będą przebiegać w powolnym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. Dlatego, że sami się nie cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najbliższy tydzień w pracy Panny, okaże się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dokładnie. Najbliższy tydzień okaże się dla Panny wysoce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. Oczekuj zawodowej niespodzianki od bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że małe zadania które zostawia na później codziennie, w sobotę okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, to teraz jest to genialny etap na takowe decyzje. Pannie niespodziewane będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko pojąć należy wziąć pod uwagę emocje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Panny zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może stać się źródłem dawno spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie , ale do piątku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Panna ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny korzystny do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, dlatego zwracaj uwagę na porzeczki, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost energii. Ten tydzień dla Panny to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości i doświadczeń. Autorytatywna persona w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej odmów jej. ...
więcej i więcej »

stopka